Brno

Nová turistická atrakce v Brně: Skvělý zábavní park nejen pro děti

Milujete adrenalin a chcete si užít skvělé zábavy nejen vy, ale i vaše děti? Není problém! V novém zábavním centru BRuNO family park v Brně si budete moci užívat na některé ze 40 atrakcí, které nabízí. Podzemní nory, průjezd Tenkým střevem anebo Ptačí přelet. Přesně takto se jmenují jen některá z lákadel, jimiž tento skvělý herní svět vábí své hosty.

Nový rodinný zábavní park vás spolu s rodinou přenese zpátky do světa zábavy, her a pohybu. Na vlastní kůži zažijete vzrušení, které vám všudypřítomná virtuální realita v žádném případě poskytnout nedokáže. Zcela nový rodinný zábavní park, který si oblíbilo velké množství lidí napříč všemi generacemi, vznikl v lokalitě Brno-Slatina, kde se v minulosti nacházela vojenská kasárna. Konkrétně je situován v Kigginsově ulici a k jeho slavnostnímu otevření došlo na konci minulého roku.

20 metrů dlouhý sjezd z Čapího oka

Velkým lákadlem a jednou z dominant, kterou zábavní park nabízí, je vyhlídka nazvaná Čapí oko. Jedná se o 22 metrů vysokou rozhlednu, která má tvar prosklené kostky. A co víc, průhledná je i podlaha, jež ještě navíc umocní celkový pocit z pobytu ve výšce. V České republice se jedná o zcela jedinečnou atrakci. Nahoru můžete vyšplhat po laně. Nejste-li ovšem dostatečně fyzicky disponovaní, můžete využít schodů. Manažer zábavního centra Jaroslav Kaleta hovoří o tom, že se návštěvníkům naskytne opravdu jedinečný výhled na moravskou metropoli. Když vás omrzí, nemusíte zoufat, ale vydáte se skluzavkou Tenké střevo dolů. 38 metrů dlouhou vzdálenost zdoláte za pouhých 10 vteřin. Perfektní sešup si návštěvníci dopřejí samozřejmě s maximální bezpečností, již zajišťuje semafor. Díky němu jsou dodrženy předepsané rozestupy.

Mimo Tenké střevo nabízí tento park i skluzavku Kloaka vysokou 8 metrů. Výbornou volbou pro děti i pro dospělé je 9 metrů vysoký Svišťák, z něhož se můžete spustit, a bude vám připomínat pocit v klasickém skákacím hradu.

Zábava na každém kroku

Výborné atrakce pro děti se nachází v interiéru zábavního centra prakticky všude kolem vás. Maximální zábavu slibují 3 hlavní komíny, které jsou důmyslně propojeny za pomocí lan. Dostat se tak můžete z Brunova komína na Opičí i na Pavoučí. V cestě vám ovšem budou stát levitující válce. Pro vyznavače výšek je připravena ještě lanovka Ptačí přelet dlouhá 28 metrů.

Pokud výšky prostě nemusíte, vyzkoušejte Podzemní nory. Tento systém spletitých chodeb s průměrem od 80 do 120 cm je prosvětlen a dovnitř nebo ven se dostanete pouze třemi vchody. Z vodních atrakcí jmenujme bazének napuštěný vodou, v němž jsou lodičky pro děti ve tvaru zvířat. Bez nich se neobejde prakticky žádná narozeninová oslava.

Pohyb a zábava i pro nejmenší

Užívat si budou moci i nejmenší děti do čtyř let v místě s názvem Mláďata. Najdete zde bazének naplněný plastovými balónky či měkkou vypolstrovanou místnost Sýrárna. Děti si mohou vyhrát i v dřevěném domečku, obchůdku, kuchyňce nebo s mnohými dřevěnými hračkami. Pro narozeninové oslavy je určeno i 5 speciálních salónků. Děti od 10 do 12 let mohou využít speciální pohybový program Little Gym Brno.

Najíst se budete moci jak v rychlém občerstvení v brasserii Zobka anebo velké samostatně stojící restauraci Hnízdo, která náleží k hernímu centru.

Dospělí mají vstup do centra zdarma a děti do 4 let věku platí zvýhodněnou cenu. Jsou-li miminka do 1 roku v doprovodu staršího bratra či sestry, mohou jít do herního centra zdarma.

Čáp Bruno, maskot herního světa, se těší i na váš úsměv!

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *