Inspirujte se – eurovíkendy za hubičku!

Rádi cestujete a nebaví vás trávit dovolenou na jednom místě? Chtěli byste poznat co nejvíce míst Evropy? Máte dobrodružného ducha? Vaši cestovatelskou dušičku jistě uspokojí nejeden eurovíkend. Které patří mezi nej a jak mít jistotu, že budete cestovat za nejvýhodnější cenu?

Eurovíkend vás nadchne

Eurovíkend nadchne zkušeného cestovatele i úplného nováčka. Je to šance, jak poznat malebné kouty Starého kontinentu a přitom neutratit moc peněz. Eurovíkend se dá pojmout dvěma způsoby:

  1. vyrazíte za relaxací a necháte se hýčkat například v termálních lázních
  2. sbalíte si batoh a eurovíkend strávíte aktivním poznáváním krás měst či krajiny

Je jen na vás, kterou variantu si vyberete, nabídky jsou v obou případech rozmanité. Zasloužila se o to hlavně cestovní kancelář CESTOVKA29.cz s.r.o.

Kam a za kolik?

CESTOVKA29.cz s.r.o. aktuálně nabízí eurovíkendy za velmi lákavé ceny. Pořídit tak můžete eurovíkend v romantické krajině Jižního Slovenska, např. pobytový eurovíkend v apartmánech Cysel, které se nachází v těsné blízkosti oblíbeného termálního koupaliště Termálpark, kde si odpočine vaše tělo i mysl. Koupání je vhodné proložit procházkami po okolí. O tyto relaxační aktivity je velký zájem, proto je třeba sledovat aktuální informace k cenám a termínům na webu.

Pokud je vám bližší aktivní varianta trávení eurovíkendu, doporučujeme nabídku pobytu v hotelu v srdci Salcburku. Prozkoumáte historické centrum města, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO, a navštívíte nedaleký zámek Hellbrunn. Pokud máte raději přírodu, v okolí města se nachází upravené turistické trasy pro pěší i milovníky cyklistiky. Aktuální ceny opět nejrychleji zjistíte na webu, liší se podle typu ubytování, počtu dní a konkrétního termínu.

CESTOVKA29.cz s.r.o. dále nabízí eurovíkend v Maďarsku, Polsku, Irsku, Francii a třeba ve Španělsku. Díky nízkým cenám jistě najdete finance i čas na to, abyste mohli vyrazit na několik výletů během roku!

Booking.com

1 komentár

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.