Zajímavá místa

Kam vyrazit o vánočních svátcích na hory?

Kam vyrazit o vánočních svátcích na hory?

Neuvěřitelnou rychlostí se blíží vánoční svátky a pokud jste tak zatím, milé dámy, neučinily, měly byste co nejdříve rezervovat vaše ubytování, ať už pojedete s přítelem, s kamarádkou, nebo s rodinou. Že nemáte zatím vybráno? V tom případě se vám jistě budou hodit naše typy, kde byste se mohli třeba na týden zabydlet.

Křížem krážem Českem i Moravou

Pokud je vám jedno, jak daleko to budete do ráje klidu mít, je to ideální stav. Mohlo by vám vyhovovat kterékoli z níže uvedených horských středisek. Počasí u vás doma, ale i horských střediscích po celé ČR s týdenním předstihem můžete sledovat na webu http://pocasi.centrum.cz/, takže budete mít před odjezdem dostatek času na rekapitulaci potřebného počasí odpovídajícímu vybavení.

Beskydy a Horní Bečva

Pohádkové prostředí Horní Bečvy zaujme nejen romantickou přírodou, zvířaty, které můžete zahlédnout, ale i ubytováním. Na výběr máte jak ubytování v soukromí, které nabízí příjemní starousedlíci za krásnou cenu v rozmezí cca 200 Kč za nocleh a poznáte tak kraj se vším všudy, tak i ubytování v klasickém hotelu se vším, co k němu patří.

Krkonoše a Herlíkovice

Zajeďte si kousek od Špindlerova Mlýna do Herlíkovic, které nabízí výbornou sjezdovku pro méně zkušené lyžaře, nebo začínajíc snowboardisty. Hodí se dokonale pro rodiny s dětmi, které se učí a v pomoci s učením pomůže i lyžařská škola. Horské středisko Herlíkovice nabízí upravované běžkařské tratě a sjezdovky s délkou přes 12km.

Orlické hory a Čenkovice

Úžasné prostředí Čenkovic nabízí skvělou relaxační dovolenou všem, kdo mají rádi pohodu. Hotel Atlas poskytuje ubytování v čtyřlůžkových pokojích, nebo v apartmánech s vlastním soc. zařízením, televizí, satelitem, internetem. Nechybí restaurace, denní bar a herna vhodná i pro děti – šipky, stolní fotbal, billiard, stolní tenis… Venku si užijete 7 sjezdovek, večerní lyžování, snowpark, snowtubing, běžecké tratě, půjčovny a lyžařské školy.

Věříme, že jsme vás některým typem zaujali a že v rekračním středisku zažijete nezapomenutelný zimní čas.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *