Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Na dovolenou, jedině pod stan

Je spoustu lidí, kteří mají rádi adrenalin na dobrodružství, vedle nich jsou i ti, kteří zase mají rádi zábava se svými přáteli, ať už patříte do jakékoliv skupiny, je dost možné, že i vy dáte přednost dovolené ve stanu namísto pohodlné hotelové postele. Ovšem, jak ve stanu uchráníte své věci?

V kempu nejste jediní

I když si naplánujete dovolenou ve stanu, tak musíte do kempu, protože většina krásných míst má zkaz stanování. Mnoho lidí si často mylně myslí, že když jsou v kempu, tak jsou chránění a nemusí se starat o své věci, avšak opak je pravdou. V kempu je ubytováno opravdu mnoho lidí, zejména přes sezónu, kdy na dovolenou jezdí všichni, a tak rozhodně není dobré ve stanu nechávat žádné cenné věci, protože se může stát, že se vám někdo podívá dovnitř a co se mu bude hodit, to si odnese.

Zamykejte si se své stany a nic se neztratí

Pravdou je, že někteří zamykání stanu mohou považovat za úplnou zbytečnost, protože kdyby zloděj chtěl, tak stan jednoduše roztrhne anebo rozřeže nožem a jednoduše se dostane dovnitř. Ovšem když jste ubytování v kempu, tak by si nikdo nedovolil udělat díru ve stanu, jak aby našel nějaké cennosti, naopak zloději v kempech musejí být velice nenápadní, aby je nikdo neodhalil, a proto využívají toho, že jsou stany jen na zip a dá se rychle dostat ven i dovnitř. A se zámkem by stan neodepnul vůbec a tím pádem byste se o své věci nemuseli bát.

Jaký zámek si na stan mám pořídit?

Vzhledem k tomu, že stan nemá běžné dveře, ale jen zip, tak nejlepší je koupit si klasický visací zámek. Je to jednoduché, většina stanů má dvojité zipy, a tak můžete zipem provléct kladku a vaše věci jsou chráněné. Nikdo by si nepřádal dovolenou ve stanu, na které by přišli o veškeré své věci, a proto je opravdu důležité, abyste si nějak chránili, a právě visací zámek je tou nejlepší volbou.

Není problém si zámek pořídit

Velkou výhodo je, že visací zámky jsou skvělým a praktickým zabezpečením kůlen a podobných míst, takže je potřebuje každý, a proto není problém ho koupit. Je spousta kamenných obchodů, kde mají visací zámek k dispozici. A dokonce můžete vybírat nejen z několika barev, ale také z velké škály motivů. Nakonec vám na stanu může viset fotbalový míč anebo srdíčko a podobně, které by měly odradit zloděje. Navíc k visacímu zámku máte vždy tři klíče, takže pokud pojedete na dovolenou například s dětmi, tak můžete mít jeden klíč od svého stanu vy a druhý vaše děti, aby se do stanu také dostali, takže na dovolené ve stanu ochráníte majetek celé rodinky, ale zároveň nikomu neomezíte volný vstup do stanu, což je opravdu perfektní.

 

Dovolená ve stanu přináší spoustu zážitků, ale abyste neodjížděli i se špatnými zážitky, musíte si svůj stan a hlavně věci, které v něm máte zabezpečit třeba visacím zámkem.

Nové články

Nepřehlédněte