Zlepšete svoje lyžařské dovednosti na francouzských svazích

Baví vás lyžování, ale přijde vám, že české hory jsou pro vás už příliš malé? Řešení je jednoduché. Vyrazte do Francie! Lyžování ve francouzských Alpách nabízí skvělý zážitek, při kterém si otestujete svoje možnosti. Podívejte se na výběr několika kvalitních středisek, která nabízí nejlepší lyžování ve Francii.

Tignes s lyžováním na ledovci

Unsplash / Pixabay

Lyžařské středisko Tignes nabízí lyžování na více než 150 kilometrech upravených a pestrých sjezdovek, na které se dostanete pomocí 47 vleků a lanovek. Ledovec Grande Motte nabízí jedinečnou možnost lyžování po celý rok a jedinečný zážitek si odnesete ze speciální tunelové lanovky, která vás dostane až do výšky 3030 metrů nad mořem.

Les Menuires pro sjezdové lyžaře i běžkaře

Více než 160 kilometrů sjezdových tratí a 28 kilometrů pečlivě upravovaných tratí pro milovníky lyžování na běžkách nabízí vyžití pro všechny milovníky zimních sportů. Příjemně zařízený lyžařský komplex Les Menuires je protkán sítí lanovek a vleků, které vás vyvezou na sjezdovky. Pro zpestření nechybí ani snowtubingová dráha nebo aquacentrum s krytým bazénem a saunou na relaxaci po namáhavém lyžování.

Les 2 Alpes pro snowboardové nadšence

U – rampy, halfpipe, boardercross a další vyžití pro snowboardisty dělá z Les 2 Alpes nejlepší francouzské středisko právě pro vyžití na snowboardu. Velkou výhodou je to, že v ceně skipasu mají návštěvníci večerní lyžování, vyhřívaný venkovní bazén, umělé kluziště nebo skibus, který vás dopraví do přilehlých oblastí.

Nejvýše položené lyžařské středisko Val Thorens

Pokud milujete výhledy a lyžování ve větších výškách, bude pro vás středisko Val Thorens to pravé. Na 67 sjezdovkách vyzkoušíte své schopnosti a když budete mít hlad nebo budete unaveni, navštívíte jednu z místních vyhlášených restaurací, kaváren nebo vináren, kde se příjemně ohřejete a připravíte se na další sportovní výkony na nádherných zasněžených alpských kopcích.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.