Vyberte si mezi pobyty na horách s výraznými slevami a jeďte si oddechnout

Vyberte si mezi pobyty na horách s výraznými slevami a jeďte si oddechnout

Jste vyčerpaní po dlouhé zimě a toužíte po tom, strávit klidnou a nezapomenutelnou dovolenou s partnerem či s celou rodinou? Potřebujete se oprostit od rutinních starostí a znovu nabrat síly na náročná rozhodování? Kde jinde vám poskytnou podobné benefity, než v krásném prostředí českých a slovenských hor. Webové stránky Newgo.cz nabízí pobyty na horách se slevou vyšší než 55 %!

Vydejte se do krásného prostředí Pálavy

Nádherným místem pro vaši dovolenou s partnerem či kamarádkou může být například pobyt na Pálavě pro dva až na 6 dní, kam s sebou můžete vzít i svého psího mazlíčka. Pálava je zapsána na seznam biosférických rezervací UNESCO díky bohaté fauně a flóře, kterou nabízí. Apartmány, které jsou nabízeny, se nachází blízko Mušovského jezera, které pobízí k pohledu z okna. Centrum obce Pavlov je od luxusního rezortu nedaleko. Apartmány jsou prostorné a velmi dobře vybavené. Můžete se zde vypravit i s dětmi, k dispozici jsou až dvě přistýlky.

Přes den se můžete vydat na malebný zámek Mikulov, Lednice či na Valtický barokní zámek, ke kterému náleží také kostel Nanebevzetí Panny Marie. Jižní Morava je také bohatá na cyklostezky, není tedy problém zapůjčit si kolo, pokud nemáte možnost přivézt si ho, a vydat se na projížďku. Večer usedněte do jednoho z vinných sklípků a vyberte si ze široké nabídky nabízených vín.

Navštivte pivní a vinné wellness

Na své si přijdou také milovníci vína a piva, a to nejen ve smyslu ochutnávání, ale i blahodárného působení na pokožku. V Beskydech, v horském hotelu Excelisor, na zájemce čeká levný pobyt v pivním a vinném wellness, neomezený přístup k vyhřívanému bazénu, Finské sauně nebo třeba vířivce a mnohé další.

Za zábavou můžete vyrazit do Zábavního parku v Mostech u Jablunkova, který nabízí sportovní vyžití pro děti i dospělé.

Dovolenou se značnou úsporou si může dopřát skutečně každý. Neváhejte a vyberte si některý horský pobyt se slevou ještě dnes a prozkoumejte krásy českých a slovenských hor.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *