Vyberte si lyžařské středisko a užijte si aktivní pobyt na horách

Vyberte si lyžařské středisko a užijte si aktivní pobyt na horách

Lidé každého věku se v zimě velmi rádi vydávají na hory. Není se čemu divit, právě tady se dá načerpat novou energii, odpočinout si a udělat kus práce pro své zdraví. Ani děti nepřichází zkrátka. Díky kvalitním službám a vybavení, které nabízí lyžařská střediska, se mohou vyřádit, naučit se lyžovat, pobavit se také uvnitř třeba když je venku nevlídně a najít si nové kamarády.

Jaký pobyt si vybrat

Pobyty na horách si můžete vybírat dle různých kritérií. Zvolit si lze menší chatu, hotel nabízející wellness služby, útulný penzion nebo třeba velký rekreační komplex. Můžete si vybrat dovolenou v České republice, ale stejně tak se můžete vydat i do zahraničí. Krásné prostředí i kvalitní nabídky přináší hned sousední Slovensko.

Pro příklad můžeme zmínit třeba výborně hodnocený Wellness hotel Chopok****, který se nachází v Demänovské Doline. Nízké Tatry jsou celkově velmi vyhledávanou oblastí a rozhodnete li se pro tento hotel, vězte, že budete bydlet v nejlepším čtyřhvězdičkovém hotelu na Slovensku pro roky 2012, 2013 i 2014. Dále získal ocenění 1. místo v kategorii Hotely vhodné pro rodiny s dětmi!

Najdete zde prostorné pokoje ideální i pro větší rodiny se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Využít můžete mnohé příležitosti pro zimní procházky, lyžování, paragliding, běžkování, vysokohorskou turistiku nebo horolezectví. Samozřejmostí je kvalitní personál, chutná kuchyně a prostředí výborně vybaveno v útulném duchu.

Pro všechny milovníky sportu

Vybrat si můžete i pobyty na nichž si užijte sjezdové či běžecké lyžování s různě obtížnou náročností, lyžařská střediska, ve kterých nechybí lyžařská škola, servis, půjčovna vybavení, jednoduše vše, co potřebuje každý správný lyžař.

Lákavé pobyty najdete kupříkladu na webových stránkách ActivTrip.cz. Díky jejich rozmanitosti si vybere každý zájemce.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *