Ubytování, Zajímavá místa

Skvělá dovolená pro páry i rodiny s dětmi? Rozhodně ta, strávená na Vranovsku!

Skvělá dovolená pro páry i rodiny s dětmi? Rozhodně ta, strávená na Vranovsku!

Hledáte-li místo v České republice, které je hezké, zaujme a pobaví rodiny s dětmi ale i páry a skupinky různého věku, které mají rády historii, určitě navštivte Vranovsko. Nebudete mít problém najít vyhovující bydlení – ubytování Vranovská přehrada nabízí skutečně dostatek, zajímavé aktivity, legraci ši chutné stravování.

Pro děti je připraveno mnoho akcí, sezóna 2014 láká mnoha novinkami a věřte, že zde zažijete zábavu, napětí, překvapení a přitom zasloužený oddech.

Ta správná zábava pro kluky i holčičky

Rodiče malých dětí dobře vědí, jak je mnohdy náročné zabavit je natolik, aby si nestěžovali: „Ach jó, to je nuda!“, aby nevyváděli z nicnedělání různé rošťárny, nebo aby zůstali chvíli tiše sedět a chtěli sami vědět, co se bude dít dál. Pokud si rodina s dětmi vybere k dovolené region Vranovska, bude mít dobře našlápnuto k tomu, aby nic z toho nemusela řešit.

Zvláště chlapečky i větší kloučky zaujmou šermíři, jejich poutavé vystoupení, ukázky výcviku koní, holčičky budou se zájmem sledovat divadelní představení a všichni společně s otevřenými pusinkami užasnou nad efektní ohňovou show.

By: David Amsler

Ve středu, čtvrtek a pátek mezi 18. – 19. hodinou mohou všichni milovníci loutek sledovat představení hrané loutkovou scénou Kašpárkův svět.

Víkend 9. – 10. 8. bude patřit dračím lodím! Nenechte si ujít krásnou podívanou na pláž Vranovské přehrady, která jich bude plná.

Prožít můžete i pouťové veselí! Na Bítově se koná v sobotu 16. srpna XXI. Ročník Hradní poutě! Nebude chybět dospělými i dětmi oblíbený jarmark a pestrý program pro děti.

V průběhu celého léta na Vranovské pláži probíhají animační programy pro děti. Zábava se neobejde ani bez tančení, hudby, kreslení a modelování, sportu, ale také bez večerní stezky odvahy pro všechny nebojácné děti a opékání špekáčků.

Hrady a zámky lahodící párů všech věkových skupin

Dospělí si jistě užijí prohlídky hradů a zámků, které si pro ně přichystaly bohatý program. Kupříkladu na zřícenině hradu Cornštejn můžete dne 8. 8. sledovat vystoupení skupiny historického šermu ALBION s ukázkou souboje i ohně! Cornštejn láká i na dny 28. – 31. 8., kdy se návštěvníkům přestaví skupina historického šermu VORON. Uvidíte i historický tábor, řemesla a hry Slovanů a Vikingů. Můžete se zúčastnit výcviku bojovníka a mnohé další.

By: lirumlar

I Hrad Bítov má co nabídnout! Dne 8. 8. se můžete těšit na večerní představení. Budete se společně s herci posouvat pomalu hradem a hru si tak vychutnat v krásném interiéru. Jak již bylo zmiňováno, od 16. do 17. 8. se zde koná XXI. Ročník Hradní poutě. Budete se moci zúčastnit mše, jarmarku i skvělé zábavy.

Zámek Vranov nad Dyjí se v srpnu taky nedá zahanbit. 13. 8. pro návštěvníky připravil divadelní představení „Sny Jindřicha VIII.“ v podání Hoffmannova divadla z Uherského Hradiště. Dne 17. 8. se koná bohoslužba v Zámecké kapli Nejsvětější trojice.

Zamluvte si ubytování Vranov nad Dyjí, například v některém z krásných penzionů, hotelů, příjemných chat, v ubytovně nebo babyhotelu plně připraveném na potřeby i těch nejmenších návštěvníků. Cena ubytování na Vranově se pohybuje již od 160,–Kč za lůžko.

Vydejte se do centra dění s mnoha druhy zábavy a vychutnejte si krásné teplé dny v regionu Vranovska.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *