Roubenky Annaberg: Luxusní ubytování v Kouetech nad Desnou

Nedáte dopustit na harmonické prostředí českých hor? Zastavte se a udělejte si na pár dní zasloužené volno – dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou v Koutech nad Desnou, kde se nachází největší jesenický skiareál. Nasajte jedinečnou atmosféru, užijte si perfektní lyžovačku a odpočiňte si ve čtyřhvězdičkových roubenkách v areálu Annaberg – uzavřeném komplexu dvou chalup. Prozradíme vám, proč na ubytování Kouty nad Desnou hned tak nezapomenete!

Krásná příroda na dosah ruky

České hory jsou neobyčejně krásné. Neztrácejte čas cestováním do zahraničí a dejte šanci Jeseníkům. Čerstvý horský vzduch a kouzelné panoráma zdejší krajiny zaútočí na vaše smysly a dokonale vás pohltí. A že jste se protentokrát rozhodli správně, vás utvrdí luxusní ubytování v roubenkách…

Proč právě roubenky Annaberg?

V Jeseníkách sice najdete nespočet útulných penzionů, hotelů a chat, ale jen málokteré ubytování nabízí tak unikátní atmosféru jako roubenky v areálu Annaberg. Můžete si vybrat z pěti typů ubytování – od apartmánu pro až 4 osoby, až po celý penzion s kapacitou pro 32 osob. Možná je i rezervace poloviny či celé roubenky. Takže ať už vyrazíte v páru, s rodinou nebo větší partou přátel, přijdete si na své a budete mít dostatek prostoru. Dominantou stylových interiérů je krb, který navozuje domáckou atmosféru.

Roubenky jsou perfektně vybavené a nedílnou součástí příslušenství je i finská sauna, vířivka a vytápěný bazén. Děti se mohou vydovádět na hřišti a v průběhu teplejších měsíců lze na zahradě grilovat.

V Jeseníkách si užijete spoustu zábavy po celý rok

Do Koutů nad Desnou můžete vyrazit kdykoliv. Zima je jako stvořená pro lyžování (viz. skiareál Kouty nad Desnou, který se nachází jen 500 m od areálu) a další zimní sporty. Léto zase pro turistiku, cykloturistiku a poznávání místních zajímavostí.

Další informace o nevšedním ubytování v Jeseníkách najdete na www.roubenkyannaberg.cz.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.