Vyberte si pro vás to nejvhodnější ubytování v Českých Budějovicích

Vyberte si pro vás to nejvhodnější ubytování v Českých Budějovicích

Chystáte se na služební cestu, pohodový víkend strávený se svou drahou polovičkou, nebo se zúčastníte školení v Českých Budějovicích?

Ať už jsou důvody pro to, že hledáte ubytování v tomto městě jakékoli, vybrat si můžete plně dle vlastních přání a potřeb.

Ubytování všeho druhu

České Budějovice se řadí mezi město s bohatou historií i kulturními zajímavostmi. Je vynikajícím místem, pokud chcete strávit dovolenou na jednom místě a odsud vyjíždět různě po okolí, nebo se zaměřit na důkladnou návštěvu města.

Pro účely ubytování zde najdete hotely, penziony, ubytovny, nebo i ubytování v soukromí. Je jen na vás, jaký druh využijete, každopádně najdete kvalitní i levné ubytování České Budějovice v jednom.

Praktické letmé srovnání cen i služeb

Zajímá vás cenová hladina jednotlivých nabídek? Mezi nejvýhodnější patří ubytovna. Za noc zaplatíte 200,–Kč za lůžko při využití pokoje s více lůžky. Máte-li požadavky na vlastní sociální zařízení, nebo jednolůžkový pokoj, připlatíte si až o 100,–Kč za noc. Nenabízí však možnost snídaně a je zařízena velmi stroze.

Prohlédnete-li si ubytování v hotelích, zjistíte, že zde můžete narazit na luxusní hotel, kde zaplatíte 3.000,–Kč za apartmá na noc i se snídaní, nebo střídmější hotel nabízející apartmá pro dvě osoby za cca 1.900,–Kč za noc včetně snídaně.

Další možností je obrátit se na některý penzion České Budějovice. Jde o zlatý střed, který vyhoví široké skupině klientů. Navštivte kupříkladu penzion U Zelené ratolesti. Je komfortní, nachází se v příjemném prostředí, svým klientům vychází ve všem vstříc a jeho ceny jsou velmi příznivé. Posuďte sami: za noc v jednolůžkovém pokoji zaplatíte pouze 700,–Kč. Využijte-li dvoulůžkový pokoj, přijde vás na 1300,–Kč. Třílůžkový pokoj nabízí za lákavých 1600,–Kč. Snídaně probíhá formou bufetu a nahlásíte-li dopředu přání o bezlepkovou nebo vegetariánskou variantu, bude vám ochotně vyhověno.

Ať už jsou důvody vaší návštěvy města jakékoli, pokud se ubytujete v útulném prostředí penzionu nebo hotelu, zaručeně zde prožijete několik příjemně strávených dnů.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *