Nabídka ubytování v překrásném Českém Švýcarsku

Nabídka ubytování v překrásném Českém Švýcarsku

Přemýšlíte na poslední chvíli co s volnými dny přes svátky? Nechce se Vám trávit je doma a máte náladu vyrazit někam do přírody na pár dní? Přijeďte se poohlédnout po krásách Českého Švýcarska, kde Vám budou nabídnuty chalupy, chaty a pensiony, ve kterých Vás ubytujeme a nabídneme Vám poznání kousek přenádherné české přírody. Pokoje, které nabízíme jsou vybaveny ve starém stylu, všechno je ale zrekonstruováno a příjemně voní dřevem. Nabízíme dvoulůžkové i třílůžkové pokoje. Na naší domovské stránce http://www.ubytovaniceskesvycarsko.cz/ je možno shlédnout fotografie a ceny všech nabízených pokojů.

Nemáte-li k dispozici automobil, není pro nás žádný problém odvézt Vaše zavazadla z vlakové či autobusové stanice až k místu Vašeho ubytování. Je na Vás, zda se svezete s námi nebo si uděláte příjemnou vycházku před obědem.

K ubytování je možno objednat si snídani či polopenzi, ke Kyjovské terase náleží také hostinec s velkou nabídkou jídel, dokonce i bezlepkových!

Večer se můžete zabavit televizí, která je k zapůjčení na Váš pokoj. Zavítejte klidně i s vašimi domácími mazlíčky, které s radostí uvítáme.

Na webových stránkách také naleznete tipy na výlet, které vám pomohou v případě, když vám dojdou nápady, kam byste se mohli podívat. V okolí Českého Švýcarska také naleznete mnoho cykloturistických tras, samozřejmě je možno zapůjčit si kola, cenu naleznete na webových stránkách hotelu. Pokud si přivezete kola vlastní, můžete ho za malý poplatek uskladnit v úschovně kol.

Zavolejte nám na jedno z uvedených čísel (+ 420 412 334 324, + 420 412 383 155, + 420 732 811 043) co nejdříve a informujte se o volných místech v této malebné destinaci. Máte zájem o ubytování v Českém Švýcarsku? Využijte registrační formulář na našem webu.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *