Kempy, Zajímavá místa

Užijte si levnou rodinnou dovolenou na Máchově jezeře

Užijte si levnou rodinnou dovolenou na Máchově jezeře

Letní měsíce, prázdniny, doba, kdy nejčastěji využíváme volné dny a dopřáváme si zasloužený odpočinek po roce práce, se rychle blíží a my se nemůžeme dočkat. Někteří již mají dovolenou naplánovanou, zvolené místo i zaplacenou rezervaci, ale spousta rodin s dětmi, skupin přátel stále ještě vybírá.

Dovolená se spoustou veselých vzpomínek

chatova-osada-pohadka0.jpg.ashxJestli jste jako malí strávili s rodiči několikadenní pobyt v bezpečí chatky, jistě vám v mysli utkvěly hezké vzpomínky a nezapomenutelné zážitky. Toto typicky letní ubytování českých rodin s dětmi je u nás stále oblíbené a populární kupříkladu na Máchově jezeře, ale i na mnohých jiných místech České republiky.

Zvolit můžete nejen chatky, ale i bungalovy. Hledáte-li levné ubytování, jsou to právě tyto varianty bydlení. Rekreační střediska, chatové osady vědí, že je po jejich službách velká poptávka, proto své vybavení přizpůsobují požadavkům klientů. Některé chatky je možné využívat od jara do podzimu, protože jsou vybaveny vytápěním. Díky rekonstrukci, kterou prochází, můžete narazit i na chatky s vlastním WC a malou kuchyní. V každém takovém rekreačním středisku nechybí společenská místnost, možnost stravování či sociální zařízení.

Turisty oblíbené místa

rekreacni-stredisko-elite0.jpg.ashxChcete-li vsadit na jistotu, vyberte si některé z klienty každoročně vyhledávaných oblastí. Skvělým doporučením jsou Staré Splavy – oblíbené místo pro dovolenou. Najdete tady jak chatové osady, rekreační střediska a campy, tak penziony, hotely, apartmány a další druhy ubytování.

Zábavu a zážitky vám i vašim dětem nabídnou mnohé turistické trasy, kupříkladu do blízkých Hradčanských stěn, přírodní aqvapark Staré Splavy ale i hezká příroda se zajímavými skalními útvary.

Máchovo jezero je v létě malým rájem. Příjemné a osvěžující koupání, jízdy parníkem, aqvapark, nebo návštěva muzea Čtyřlístku i mnohé další, to vše potkáte právě zde. Je nejvyšší čas rozhodnout se, strávíte-li letošní letní dovolenou u vody. Pokud ano, jistě nebudete litovat!

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *