Ubytování

I v Praze se dá ještě sehnat levné a hezké ubytování

I v Praze se dá ještě sehnat levné a hezké ubytování

Jedete s partou přátel do Prahy na nějakou skvělou akci? Anebo jste se rozhodli, že si uděláte hezký víkend a strávíte ho právě v Praze? V tom případě budete zřejmě hledat ubytování, které bude příjemné, čisté, polohově na dobrém místě a vy to nebudete mít do centra příliš z ruky. Možností máte několik.

Útulná a cenově dostupná ubytovna

Možná na vás pojem ubytovna působí poněkud studeně. Nechte se však rychle vyvést z omylu. Protože se ubytovna Praha nachází kousíček od autobusové zastávky i metra, je velmi žádaná. Je o ni proto náležitě pečováno, aby se klienti rádi vraceli. A tak se také děje.

hostel_praha_20131029_1518353652Najdete zde dvou a tří lůžkové pokoje, sociální zařízení sdílejí pouze dva pokoje. Vybavení je kompletní, nechybí postele, skříně, noční stolky, police, poličky, stolky a židle. Vše je čisté a uklizené.

Recepce funguje nonstop a objekt je střežen ostrahou. V místě je velká nabídka služeb – restaurace, obchody, lékárna, banka, bankomat, pošta, ale také fitness, masáže a kosmetika. Na recepci je internetová kavárna a 10. patro poskytuje WIFI připojení zdarma.

Za příplatek můžete na pokojích využívat vlastní elektrospotřebiče, ubytovat se sebou můžete i vašeho domácího mazlíčka. Pokoj vám denně uklidí úklidová služba.

Jste zvědaví na cenu? Je to pouhých 400,–Kč za dvoulůžkový pokoj (1 lůžko/200,–Kč), nad 6 a 14 nocí se cena snižuje.

Hostel uspokojí i velkou partu přátel

Obdobné podmínky a prostředí nabízí i hostel Praha. Výhodou je možnost využití větších pokojů, které disponují i šesti a sedmi postelemi. Je to tak výborný způsob jak se ubytovat, jedete-li na koncert, setkání z vysoké školy, nebo výlet s početnou rodinou. Zabydlíte-li se na delší dobu, cena lůžka je jen 126,–Kč/lůžko.

Najdete jej na stejné adrese, jako ubytovnu, tedy na Topolové 2916/14, Praha, podmínky a pestrá nabídka služeb i vybavenosti je proto podobná. Nahlédněte sami do fotogalerie a podívejte se, že hezké a čisté ubytování skutečně nemusí být drahé.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *