Hotely

Zasportujte si, relaxujte, užívejte života

Zasportujte si, relaxujte, užívejte života

1Užijte si příjemnou dovolenou s celou rodinou – sport, relax a výtečné jídlo. Co více si přát. To „své“ si zde najde každý z rodiny.

Pro sportovce tu máme tenisové kurty, střelnici, bowling a mnoho dalších sportovních kratochvílí. Ti, kteří si chtějí především odpočinout, mohou zajít na masáže, do solária, do vířivých bazénů, případně se nechat opečovávat od wellness profesionálů.

Představte si, že se ráno probudíte a první co uvidíte z okna, je blízká obora s vysokou zvěří přímo uprostřed přírody. V případě pěkného počasí si můžete užít chutnou snídani na prosluněné terase přímo v našem hotelu. Neustále budete vědět, že si dopřáváte to nejlepší.

Prostředí je klíčové

Zažijte spojení s přírodou, která vás bude obklopovat na vaší dovolené. Rybník, pastviny a mnohé stráně – to vše máte takřka na dosah ruky. Nezapomeňte i na nádhernou vysokou zvěř, kterou budete mít na dohled.

V páru si u nás také užijete

I pro páry máme připravený skvělý program – co říkáte na piknikové hodování u rybníka přímo v oboře s vysokou zvěří? Případně privátní grilování s vlastním šéfkuchařem a sommeliérem, který s vámi projde degustací vybraných vín? Užijte si společný čas díky naší péči.

Na večer můžete zajít do suché sauny, kde jistě neodmítnete štědrou nabídku ovoce, zeleniny, chutných sýrů a perlivého vína. Den společně zakončíte u večeře v naší restauraci. Chcete čerstvou zvěřinu, ryby či jiná vybraná jídla. Náš personál se postará, abyste se tu cítili skvěle.

Kde o vás budou tak pečovat?

Ve wellness resortu K-Triumf ve Velichovkách v srdci Východních Čech. Zde zažijete tu pravou rodinnou dovolenou plnou odpočinku a regenerace. Díky dobré dopravní dostupnosti a klidnému prostředí jsme pro vás volbou číslo jedna. Odpočiňte si i vy u nás.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *