Hotely, Zlínsko

Komfortní ubytování ve Zlíně najdete v hotelu Amenity Wellness Spa

Komfortní ubytování ve Zlíně najdete v hotelu Amenity Wellness Spa

Možná se do Zlína – města Tomáše Bati, chystáte na nějakou vyhlášenou kulturní akci, možná chcete překvapit přítelkyni a pozvat ji na prodloužený víkend ve dvou, nebo jedete na služební cestu… Ať už je důvod, kvůli kterému hledáte kvalitní a pohodlné ubytování jakýkoli, zvolíte-li hotel Amenity Wellness Spa, budete se svým výběrem nadmíru spokojeni.

Stylové a moderní prostředí

Tento hotel Zlín je nový a také moderně zařízený. Na vkusném výběru vybavení a kombinaci použitých barev i materiálů si dali designéři skutečně záležet. Stačí, podívate-li se na webové stránky hotelu a sami se rychle přesvědčíte, jak hezky lze interiér navrhnout.

Ubytování pro páry i rodiny

amenity-wellness-zlin-17_01Je jedno, jedete-li do Zlína sami, nebo s početnou rodinou. Hotel Amenity Wellness Spa nacházející se v centru Zlína – na Třídě Tomáše Bati 5636, se ochotně  a dobře postará o ubytování všech.

K využití je sedm nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů nebo rodinné pokoje. Rodinný pokoj je důmyslně uzpůsoben – skládá se totiž ze dvou samostatných dvoulůžkových pokojů a společné koupelny. Rodinné pokoje sklízí úspěch na straně rodičů i dětí.

Všechny pokoje jsou vybaveny tím, co většina moderních lidí potřebují k pohodlnému životu. No posuďte sami. Nechybí v nich minibar, připojení k internetu, televizi, satelit, telefon a také trezor. Nesmíme opomenout ani netradiční uspořádání pokojů a zajímavě řešené okna, díky čemuž je každý pokoj nevšední a originální.

Služby, které navodí klid a pohodu

2Relaxaci po dlouhém dnu či probdělé noci poskytne wellness centrum, které je součástí hotelu. Vychutnat si můžete saunu, vířivku, ale i masáže. Už jste někdy vyzkoušeli medovou masáž, nebo velmi doporučovanou lymfatickou masáž těla i obličeje? Pokud ne, wellness Zlín hotel je nabízí a k nim spoustu dalších. Kvalifikovaní maséři dopřejí vašemu tělu vytouženou úlevu i rozproudí krev ve vašich žilách, budete-li si přát.

Zamilovaní jistě ocení saunování při svíčkách nebo pobytový wellness balíček.

Rezervujte si ubytování v hotelu Amenity Wellness Spa a vychutnejte si jeho pohodu a klid. Stálým klientům navíc hotel poskytuje zajímavé zákaznické výhody a speciální nabídky.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *