Hotely

Kam na podzim na výlet?

Kam na podzim na výlet?

By: Jirka Matousek

Přemýšlíte, že byste si ještě před vypuknutím pravé zimy zpříjemnili podzim prodlouženým víkendem nebo dovolenou na Moravě? Láká vás oblast Moravského krasu a jeho přírodních krás? Potom neváhejte a vydejte se tuto lokalitu řádně prozkoumat. Rezervujte si ubytování Macocha a udělejte si krásný poznávací výlet. Navštivte Sloupsko-šosůvské jeskyně, Punkevní a Kateřinské jeskyně, propast Macochu či jeskyni Balcarku a obdivujte mocnost a tvárnost přírody. Barevný podzim stojí za objevování dosud nepoznaného.

Začali jste tedy hledat vhodné ubytování v blízkosti Moravského krasu za rozumné ceny? Hotel Probe s oficiálními internetovými stránkami www.hotelprobe.cz/o-nas je ten pravý právě pro vás. Hotel se nachází v blízkosti centra Blanska a je ideálním startem pro poznávání právě Moravského krasu. Ubytování je určeno jak rodinám s dětmi, tak turistům a dalším výletníkům. Pro hosty jsou připraveny dvoulůžkové a trojlůžkové pokoje se sociálním zařízením za příjemné ceny, přičemž ceník je zvýhodněn pro ty, kteří se ubytují na více dní. Čeká na vás česká kuchyně a možnost si nechat personálem zajistit fakultativní výlety a vstupy do jeskyní.

Kromě Moravského krasu můžete z tohoto hotelu Blansko navštívit i museum železa či větrné mlýny nebo si užít sportu v blízkosti hotelu. Máte-li rádi zábavu, těšte se na bowling, kuželky, minigolf nebo squash. Nouze není ani o zámky a zříceniny v okolí a pány jistě zaujme i návštěva pivovaru v Černé Hoře. V neposlední řadě stojí za zvážení i výlet do westernového městečka plného atrakcí pro děti i dospělé. Hotel Probe tedy zajišťuje kvalitní ubytování za příjemné ceny s rozmanitým sportovním, přírodním a kulturním vyžitím, které ocení každý návštěvník. Zpestřete si tedy podzimní dny a vyrazte na Moravu.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *