Hotely

Hledáte odpočinek a sportovní vyžití zároveň? Navštivte hotel Buly.

Hledáte odpočinek a sportovní vyžití zároveň? Navštivte hotel Buly.

Hledáte levné, ale kvalitní ubytování, které nabízí mnoho aktivit, ale zároveň si v něm můžete odpočinout? Hotel Buly nabízí možnost velkého sportovního vyžití, ale jeho klidné okolí vám poskytne i příjemnou relaxaci.

Prostředí pro odpočinek i zábavu

Hotel Buly leží v poklidné části města Písek a může vám nabídnout ubytování poblíž krásného historického centra. V blízkosti hotelu je také tenisový a fotbalový areál, bowling nebo například zimní stadion. Hotel nabízí mnoho rekreačního vyžití, možnost odpočinout si, ale také si zasportovat a udělat něco pro své tělo.

Kvalitní a zároveň ekonomické ubytování Písek nabízí 1-4 lůžkové pokoje s vlastní sprchou a sociálním zařízením, WiFi a trezorem. Stravování je možné zajistit za příznivou cenu v nedaleké restauraci.

Hotel Buly je vyhledávaným ubytováním nejen mnoha turisty, ale správné zázemí nabízí í pracujícím, obchodním zástupcům, osobám, které v Písku absolvují školení nebo při firemních akcích.

Tipy na výlet

Pokud si rádi užíváte venkovních aktivit a zároveň s nadšením navštěvujete kulturní akce a historická místa, okolí Písku nabízí právě tyto příležitosti.

Nedaleké Písecké hory vás zaujmou prostředím i krásnou rozhledu, kde si můžete užít pohled na nádhernou okolní krajinu. Máte-li v oblibě pěší turistiku, vyrazit se dá na lesní vycházkové stezky, které lemují husté lesy. Pro milovníky historie jsou tu i růzmanité objekty zájmu – navštívit můžete Hrad Zvíkov, gotický hrad, který leží na soutoku Otavy a Vltavy.

Pokud máte v oblibě relaxaci, zavítat můžete do nedalekých lázní Vráž. Pro nadšence se zájmem o umění je v Miroticích muzeum Mikoláše Alše, a to dokonce v jeho rodném domě.

Užijte si aktivity i odpočinek

Užívejte si klidného prostředí v krásném městě Písek. Navštivte nedaleké historické centrum, a pokud máte rádi sport, využijte mnoha sportovních aktivit, které okolí a přilehlé areály nabízí. Můžete se i procházet pěknou krajinou a užívat si klidu.

Hotel Písek zve k návštěvě v kterémkoli ročním období, za jakéhokoli počasí. Vždy si tady najdete to pravé, co vás zaujme a pobaví.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *