Hledáte místo pro rodinnou dovolenou, které zaujme děti i dospělé? Jeďte na Šumavu!

Hledáte místo pro rodinnou dovolenou, které zaujme děti i dospělé? Jeďte na Šumavu!

Navštívíte-li Šumavu a dáte se do řeči s nějakým jejím dalším návštěvníkem, často zjistíte, že jste poznali někoho, kdo se sem opakovaně vrací. A tak to na Šumavě chodí běžně. Je to snad spojením přírody, hezkého ubytování s komfortními službami se zábavou pro děti i rodiče, spoustou aktivit, které lze ve volném čase dělat, nebo nějakým kouzlem… Rozhodnete-li se, že místem vašeho pobytu bude Šumava, jistě na vás zapůsobí stejně.

Rodinná dovolená se vším všudy

Přestože je každá rodina jiná, jsou věci, které je spojují. Rodiny při svých rodinných pobytech očekávají čisté ubytování, příjemný personál, výborné jídlo, toleranci k často hlučným dětem, zábavu pro děti i pro dospělé a ideálně něco navíc.

To vše vám rodinná dovolená na Šumavě nabídne! Apartmány bývají velmi hezky a komfortně zařízeny, nechybí Wi-Fi, parkování, možnost uskladnit si kola a další vybavení pro venkovní zábavu. U penzionů, hotelů nebo chat bývají dětská hřiště, ohniště nebo přímo venkovní krb. Neobvyklý není ani rodinný bazén, zapůjčení lehátek, slunečníku a dalšího příslušenství.

Budete mít mnoho příležitostí pro půldenní nebo celodenní výlety, toulky přírodou, hry v lese a mnohé jiné. Ani deštivého počasí se nebojte, vyzbrojeni holinkami a pláštěnkami mrholení hravě zvládnete, a pokud by pršelo skutečně vydatně, ubytování může zahrnovat i dětskou hernu, nebo místnost pro “nouzový stav“ a promítání pohádek.

Vyberte si ubytování dle svého vkusu

Šumava nabízí mnoho druhů ubytování, aby uspokojila požadavky všech zákazníků. Najdete bydlení v chatách, chatkách, rodinných penzionech, apartmánech i hotelích. Všechny jsou umístěné v krásném prostředí přírody a tak máte zaručen přísun klidu, čerstvého vzduchu, možnosti odpočívat od pracovního i městského ruchu života.

Dětem ani vám se ze Šumavy nebude chtít, uvidíte! Vyzkoušíte-li k pobytu její prostředí, zaručeně si ji zamilujete, jako mnoho rodin, párů i part přátel před vámi. Navíc využijte-li slev, které najdete na webových stránkách www.TopSleva.cz, pořídíte rodinnou dovolenou na Šumavě nebo dalších místech České Republiky či v zahraničí mnohem levněji!

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *