Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Rodinná dovolená na Šumavě

Rodinná dovolená s dětmi vyžaduje pečlivý výběr vhodného místa. Důležité je vybrat lokalitu, která bude zajímavá pro děti i dospělé. Nemusíte hledat daleko. Mnoho krásných krajů se nachází v naší vlasti. Jedním z takových míst je Šumava. Na Šumavě najdou vyžití všichni. Rodinná dovolená s dětmi na Šumavě je krásná v zimě i v létě. V každém ročním období má tato nádherná lokalita svoje kouzlo.

Ubytování na Šumavě

Kde se na Šumavě nejlépe ubytovat? Vaše rodinná dovolená s dětmi si určitě zaslouží komfort a pohodlí. Velice hezké ubytování na Šumavě nabízí Pension Pamferka. Tento krásný pension oceňují především hosté, kteří mají rádi aktivní dovolenou, design a pohodlí. Pension Pamferka nabízí výběr několika pobytových balíčků. V pensionu si můžete užít rodinnou dovolenou s dětmi i romantický pobyt ve dvou. Lokalita je vhodná pro zimní i letní odpočinek. Samozřejmostí je také nabídka wellness pobytů.

Aktivní dovolená s dětmi

Pension Pamferka se nachází v blízkosti Železné Rudy. V této lokalitě se nabízí mnoho aktivit, které na vaší dovolené můžete provozovat. Máte na výběr. Mezi časté aktivity patří lyžování, jízda na kole, běhání, celodenní výpravy, procházky po okolí, houbaření, sbírání lesních plodů, návštěvy památek a další. Samotný penzion stojí uprostřed louky. Ubytování se pyšní výhledem na okolní krajinu. V blízkosti pensionu protéká křišťálově čistý potok. 368787

Wellness Šumava

Pension má v nabídce zajímavé wellness pobyty. Relax po celodenní výpravě je k nezaplacení. Jistě ho oceníte. V horském prostředí na Šumavě můžete relaxovat a užívat si nerušené pohodlí. Wellness Šumava zahrnuje finskou saunu, bazén s protiproudem a vířivku. Finská sauna má blahodárné účinky pro zdraví a psychickou pohodu. Její součástí je přívalová studená sprcha a hezká odpočívárna. V odpočívárně jsou velmi pohodlná lehátka. Bazén s protiproudem oceníte v letních měsících.

Nové články

Nepřehlédněte