Rady na cesty

Léto bez omezení. Náplast není potřeba.

Co sbalit na dovolenou do cestovní lékárničky?

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte, co ještě přibalit? Máte obavy, že zapomenete na něco důležitého nebo naopak, povezete naprosto zbytečnou věc tam a zase zpátky?

A pokud se balíte na dovolenou s vašimi ratolestmi, věcí stále přibývá. Určitě stojí za to sestavit si odškrtávací seznam, který vám při balení určitě přijde vhod.

Jednou z důležitých věcí, která by vám na seznamu neměla chybět je cestovní lékárnička.

Ať už se chystáte na dovolenou k moři, na horskou turistiku, kolo, vodu nebo prostě pobyt v přírodě, určitě oceníte, pokud do vaší lékárničky přibalíte Akutol balíček s produkty Akutol stop a Akutol plastický obvaz.
Drobným poraněním nebo odřeninám se v letních měsících při venkovních aktivitách vyhne málokdo, proto tyto dva pomocníky určitě oceníte. Akutol stop sprej je rychlým řešením, jak zastavit krvácení z drobných povrchových poranění. Po aplikaci ránu uzavře před nepříznivými vnějšími vlivy a začne proces hojení. Prášková vrstva absorbuje tekutiny za vzniku hydrogelu, mořské a bylinné složky, jako je měsíček, rakytník a heřmánek, ránu zklidní a hydratují.

Druhým pomocníkem je Akutol sprej – voděodolný plastický obvaz ve spreji, který snadno a rychle použijete při ošetření odřenin a drobných povrchových poranění. Ránu zacelí plastickým filmem, čímž zabrání přístupu cizorodých látek z vnějšího prostředí a přitom dovoluje kůži dýchat. Vlhké mikroprostředí urychluje proces hojení. Zasychá do třech minut, a proto můžete být brzy zpět v moři nebo bazénu. Odstraní se samovolně otěrem po 3 – 4 dnech. Je vhodný pro děti od 2 let i diabetiky.

Akutol balíček nebude rozhodně patřit mezi zbytečné věci, které na dovolenou povezete. Vrátí vás rychle do akce a vy si můžete užívat léto bez omezení.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *