Vyzkoušejte chuť Itálie v Praze

Milujete italskou kuchyni a vyrazit si dát nějakou tu specialitu až na jih Evropy bohužel z nejrůznějších důvodů nemůžete? Nevadí, stačí pouze navštívit správnou restauraci, která dokáže připravit originální pokrmy v italském stylu. Výbornou volbou je Ristorante Fabiano v Praze. Tento podnik nabízí nejen klasické italské speciality, ale i příjemné prostředí a skvělou atmosféru, kterou stojí za to vyzkoušet. Co dobrého si tedy budete moci dát?

Vynikající pasta v několika podobách

Mezi tradiční pokrmy Středozemí patří bezesporu těstoviny označované tradičním výrazem pasta. Jejich chuť je zcela jedinečná. U nás jsou v mnoha restauracích k dostání v neoriginální podobě, jež nepřináší žádné chuťové zážitky. Italská restaurace Praha je nabízí v několika variacích. Dát si můžete špagety s parmazánem, bazalkou a mnohými dalšími tradičními surovinami. Výborné jsou i penne či lasagne s mletým masem a parmazánem. Zapomenout nemůžeme ani na gnocchi třeba se sicilskou klobásou a piniovými semínky.

Vychutnejte si pravou pizzu

Slaný italský koláč s nejrůznějšími dobrotami je naprosto skvělý. V originálním provedení jej ale u nás mají jen málokde. Tradiční italská restaurace Praha 6 nabízí pravou pizzu v mnoha variantách. Máte-li rádi spíše sýrové provedení, objednejte si pizzu Quattro Stagioni se čtyřmi druhy sýra. Pro milovníky pálivých jídel je připravena pizza Tarantino s papričkami jalapeňos. Pokud máte předepsanou bezlepkovou dietu, nemusí zoufat, dopřát si budete moci jakoukoli pizzu v bezlepkové podobě.

Polední menu a další speciality

Jestliže si budete chtít zajít na oběd, můžete si vybrat některé z jídel v rámci poledního menu. K dispozici jsou vždy dva pokrmy a pizza o průměru 25 cm. Dopřát si ale můžete klidně i jakoukoli specialitu ze stálé nabídky. Skvělá jsou i masa z grilu anebo ryby.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *