Praha

Jaké ubytovny Praha nabízí? Ubytujete se i levně

Praha je známá svými vysokými cenami. Zahraničním turistům nevadí, pro ně jsou přijatelné, ale jak se s nimi má vyrovnat český občan? Místo vyrovnání se s nimi stačí pátrat. I v Praze se dá najít možnost ubytování za slušnou cenu, jednou z možností jsou ubytovny. Pokud vyloženě netoužíte po wellness a hotelových službách, ubytovna na přespání postačí.

Většina Čechů cestuje do našeho hlavního města s nějakým konkrétním plánem. Jdou si prohlédnout památky, navštívit muzea, vyřídit pracovní záležitosti, nakoupit si ve velkých nákupních centrech. Málokdo sem jede užívat si pobyt na hotelu. Pokud jste na tom stejně, na přespání určitě postačí ubytovna. A jaké ubytovny Praha nabízí?

Ubytovna nemusí vypadat jako z minulého století

Jestliže si pod názvem „ubytovna“ představíte zastaralou budovu s vybavením, které pamatují ještě dvě předchozí generace, jste na omylu. Některé ubytovny tak možná vypadají, všechny ale rozhodně ne. Příkladem je Ubytovna Praha s.r.o. na ulici Bryksova v Praze 9. Nachází se jen kousek od NC Černý Most, tedy na okraji Prahy s dobrou dostupností autem. Ovšem ani do centra to odsud není daleko.

Ubytování přesně podle vašich představ

Ubytovna poskytuje dlouhodobé i krátkodobé ubytování. Nejlevnější varianta Basic je vhodná pro dělníky, pro krátkodobé ubytování jsou určeny pokoje Standard a Komfort. Jsou sice zařízené jednoduše (lůžka, noční stolky, šatní skříně, psací stoly, televize, sdílená koupelna a WC), nicméně prostředí je čisté a příjemné. Nároční si mohou objednat apartmán s kuchyňským koutem a dalším vybavením.

Ceny všech variant jsou velmi příznivé. Apartmán, tedy nejdražší varianta, vyjde na 350 korun za osobu na den. Částky účtované za dlouhodobé ubytování jsou taktéž výhodné.

Až tedy příště pojedete do Prahy, zkuste nejdříve hledat místo stěžování si, jak moc je Praha drahá. Jestliže netrváte na ubytování v centru, určitě najdete vhodnou nabídku. A za tu chvilku cestování metrem někam do okrajové části to stojí.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *