Olomoucko

Vánoční trhy Olomouc, nenechte si je ujít! Mají krásné kouzlo!

By: Steven Depolo

Vánoční trhy Olomouc, nenechte si je ujít! Mají krásné kouzlo!

Město Olomouc jako každý jiný rok, chystá opět nádherné Vánoční trhy a to v samém historickém centru tohoto města. Na co se zde můžete těšit? Na bohatý program s hudbou všeho stylu, pro děti je připravené divadlo, které si však mohou užít i velcí. Pojďte si užít adventní zvyky, dobové atrakce. K vidění je vyřezávaný betlém. Na náměstí si můžete zazpívat koledy. Trhy vás zvou na desítky stánků s kvalitním vánočním zbožím, vyhlášeným punčem a také svařeným vínem. Nechte na sebe dýchnout tu pravou vánoční atmosféru v centru Olomouce, které se konají na Horním náměstí. V&nb sp;Olomouci si můžete zabruslit na Dolním náměstí a to od 3.11.2014

Vánoční trhy začínají 23.11 2014 a končí 23.12.2014. Jako jediné trhy v České republice, nabízejí ty Olomoucké trhy originální kvalitu Norimberského vína a punče. V nabídce je přes 10 druhů vína a punčů. Veškerý sortiment se dá koupit i v dárkovém balení. Více informací o prodeji Norimberského vína najdete na amelie.cz.

Olomoucké náměstí je zařazeno mezi památky UNESCO . Na krásné trhy nemusíte jezdit do Salzburku, nebo Vídně, protož v Olomouci najdete hodnotný program s populárními skupinami všech žánrů. Kluziště, které je na Dolním náměstí, je všem návštěvníkům k dispozici zce la zdarma.

Nechte se unést nádhernou a neopakovatelnou vánoční atmosférou, kterou vám město Olomouc nabízí. Olomoucké Vánoční trhy jsou vyhlášené široko daleko a lidé se sem sjíždějí desítky kilometrů. Nechte se zlákat i vy, vezměte si sebou i brusle a uvidíte, že si den užijete i s vašimi dětmi naprosto dokonale a báječně. Na Olomouckých trzích se bude líbit nejen vám, ale i vašim dětem. Přijeďte do Olomouce na adventní čas a užijte si chvíle plné pohody. Trhy mají bohatý program, který si můžete přečíst zde? http://www.vanocnitrhy.eu/program/. Pojďte si sem užít také Mikulášskou s vašimi dětmi.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *