Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Cestovní pojištění vám na dovolené ušetří spoustu výdajů

Cestovní pojištění vám na dovolené ušetří spoustu výdajů

By: August Brill

Každá rodina, pár i parta přátel se pomalu, ale jistě začíná těšit, na blížící se čas dovolených. Nastává shánění výhodných nabídek cestovních kanceláří, nakupování potřebného vybavení, rozhodování o destinaci, kterou pro letošní rok navštívíme… Zároveň bychom ale měli myslet i na povinné ručení, plánujeme-li cestovat vlastním vozem a cestovní pojištění, které nám umožní užít si pobyt bez obav z nečekaných návštěv lékařského zařízení.

Vyberte si nejvýhodnější nabídky pojištění

Internetové stránky ePojisteni.cz přináší všem zájemcům možnost srovnání si a zároveň sjednání mnoha druhů pojištění i povinného ručení. Získáte zde ještě výhodnější podmínky, než u samotných pojišťoven. Důkazem je skutečnost, že web navštíví měsíčně více než 350 000 návštěvníků, z nichž si tisíce nejlevnější službu zakoupí.

Kupříkladu nejlevnější povinné ručení vám může uspořit mnoho tisíc korun ročně. Stačí si během pár minut vyhledat pro vás nejvhodnější a nejlevnější produkt, to vše on-line a zcela zdarma.

Proč mít cestovní pojištění

Vrátíme-li se k dovolené, nemocní, natož tak zdraví cestovatelé nikdy nevědí, co se jim v zahraniční zemi může přihodit. Stačí banální zánět středního ucha vašeho dítka, bolestivý zub, šlápnutí na mořského ježka nebo třeba vyvrtnutý kotník a vy budete chtě nechtě hledat zdravotnické zařízení. V případě, že nebudete mít cestovní pojištění, mohou se náklady na ošetření či hospitalizaci “vyšplhat“ do neuvěřitelných částek. Stačí ale mít sjednán základní typ tohoto produktu a vaše výlohy budou pokryty právě z něj.

Neponechávejte nic náhodě a navštivte internetové stránky společnosti ePojisteni.cz. Najděte a sjednejte si potřebné pojištění od některé kvalitní pojišťovny a odcestujte s klidnou myslí, bez obav z nenadálých událostí, které vás mohou potkat a celý pobyt nemile zkazit.<!–NoAds–>

Nové články

Nepřehlédněte