Neděle, 29 ledna, 2023

Nové články

Rodinná dovolená v Krkonoších

V současné době spousta příznivců zimních sportů preferují lyžařské areály v rakouských, italských a francouzských Alpách, přestože horské oblasti v České republice nabízí také kvalitní zázemí pro lyžování a snowboarding. Nezapomenutelnou rodinnou dovolenou slibuje nejvyšší pohoří v tuzemsku – Krkonoše. Rozprostírají se v severních Čechách a jejich majestátní dominantou je Sněžka. V následujících řádcích vám prozradíme, kde najít kvalitní a cenově přívětivé ubytování v Krkonoších a na jaké atrakce se můžete připravit.

Vysokou návštěvností se pyšní lyžařská oblast Špindlerův Mlýn, který prošel výraznou renovací. Rozděluje se na několik areálů, přičemž velké popularitě se těší skiareál Svatý Petr. Sjezdovky ve Svatém Petru disponují moderními sněžnými sprchami, které jsou mnohem výkonnější a rychlejší než tradiční sněžná děla.

Ubytování v Krkonoších

Pakliže vás láká pohádková dovolená v malebné horské oblasti na severu Čech, neměli byste podceňovat ubytování. Možnosti jsou poměrně rozmanité, přičemž ubytování v Krkonoších nabízí nespočetné množství chat, penzionů a hotelů. Komfortní ubytování s lukrativní polohou slibuje moderní hotel Lomnice, který skýtá dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Součástí objektu je jeden apartmán, jehož kapacita je až pět osob.

Hosté hotelového zařízení mají k dispozici připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi (bez poplatku), televizor a vlastní sociální zařízení. Z oken pokojů se otevírá panoramatický výhled na věhlasné Krkonoše.

V bezprostřední blízkosti hotelu Lomnice se nachází výše zmíněný skiareál Svatý Petr. Nemusíte všechny dny trávit na sjezdovkách, můžete si dopřát alespoň jeden den odpočinku. Aquapark Špindlerův Mlýn přivítá s otevřenou náručí aktivní tatínky, maminky vyhledávající relaxaci a děti plné energie.

Nové články

Nepřehlédněte