Jeseníky

Tip na ubytování v Jeseníkách doslova pro všechny

Krásné prostředí chráněné krajinné oblasti v Jeseníkách nabízí ideální místo pro dovolenou. Ke každému povedenému pobytu, který si skutečně užijete, patří i pořádné ubytování. Přinášíme vám tip, kde se ubytovat právě v oblasti Jeseník. Vybraný hotel má opravdu co nabídnout a na své si přijdou naprosto všichni.

Když toužíte po sportovní dovolené

Malebné kopce, turistické trasy a okolní krásná příroda přímo volají po aktivní dovolené. Jenže co dělat, když je špatné počasí? Hotel Kamzík nabízí velkou tělocvičnu, posilovnu nebo stolní tenis. Je zde i bowlingová dráha. Pokud zatoužíte po troše sluníčka i během zamračených dnů, můžete navštívit solárium. Hotel Jeseníky nabízí i saunu, infrasaunu nebo příjemné masáže. Ubytování v Karlově pod Pradědem je dostupné i veřejnou dopravou. Při zimní dovolené s lyžováním, kdy pojedete vlastním automobilem, nezapomeňte na zimní pneumatiky a sněhové řetězy.

Klidný relaxační pobyt pro doplnění energie

Návštěva hotelu Kamzík může být plná příjemných procedur a naprostého relaxování. Odpočiňte si od všedního stresu a vydejte do se krásné přírody. Nechte se opečovávat v hotelu s maximálním servisem. Wellness Jeseníky nabízí vše od sauny, přes bazén, až po masáže. Zakoupit si můžete i zvýhodněné wellness balíčky, které přímo obsahují nabídku procedur a možností relaxace, které můžete využít.

Pro rodiny i na firemní akce

Firemní akce ubytování v hotelu Kamzík nabízí zázemí i pro velké skupiny hostů. Okolní prostředí a velká nabídka možných aktivit je ideální pro týmová školení a utužování pracovního kolektivu. Podmínky jsou zároveň vhodné pro běžné dovolené ve dvojici nebo pro příjemný rodinný pobyt s dětmi. Vyzkoušejte jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru místní krajiny. S příjemným strávením dovolené vám pomůže i toto vybrané ubytování s množstvím aktivit a adekvátním servisem.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *