Český ráj

Kde se ubytovat při cestě do Českého ráje?

Český Ráj patří k nejoblíbenějším výletním cílům u nás, a to celoročně. Kde se ubytovat, ať už sem vyrážíte s rodinou, s přáteli nebo s partnerem? Třeba v Hotelu Královský Dvůr, který se nachází v Podkrkonoší, v městečku Hořice a je to odtud blízko nejen do Českého ráje, ale i do Krkonoš nebo Dvora Králové. Poskytne ideální zázemí pro výlety i odpočinek.

Hotel v „Městě kamenné krásy“

Hořice jsou proslulé sochařským uměním díky zdejší kamenické tradici a někdy se jim také říká „Město kamenné krásy“. A právě v jejich centru Hotel Královský Dvůr najdeme. Je zde dvacet příjemně vybavených pokojů, jednolůžkových i dvoulůžkových s možností přistýlky, a nemusíte řešit, kam na jídlo, protože součástí hotelu je i restaurace. V teplém počasí vás nadchne posezení na letní zahrádce s něčím dobrým k zakousnutí.

Hledáte místo pro svatební hostinu?

Místo je dobře vybaveno i pro rodiny s malými dětmi nebo větší skupinky turistů, zázemí zde tedy najde každý. Dokonce zde můžete uspořádat firemní akci nebo svatbu! Prožít svůj velký den v Českém ráji může být opravdu nádherné. Na svatební hostiny jsou zde velmi dobře vybaveni.

Co vás v Hotelu Královský Dvůr čeká

Samozřejmostí v tomto hotelu je příjemný personál, těšit se můžete na útulné pokoje, chutné jídlo v restauraci a mnoho možností aktivit v okolí. Ať dáváte přednost dobrodružství nebo odpočinku, v tomto ubytování Český ráj si přijdete na své. Nejlepší je tyto dva způsoby trávení volna spojit.

Aktivity v okolí

Tato oblast je ideální pro výlety a procházky v přírodě, jízdu na kole i na koni. Vyzkoušet můžete paragliding nebo windsurfing. V létě vás určitě bude zajímat koupání, a to je možné v nedalekém přírodním koupališti Dachova. Personál hotelu vám pomůže aktivity zařídit a ochotně vám poradí.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *