Sportcentrum Zvonárna je ideálním místem pro všechny milovníky aktivního odpočinku

Léto už je bohužel za námi, ale stále si můžeme užívat poměrně příjemného a teplého počasí, které vybízí k nejrůznějším výletům a sportovním aktivitám. I vy rádi sportujete a máte rádi aktivní odpočinek? Pokud jste si o prázdninách neužili dostatek volných dnů, pak je neváhejte využít ještě nyní. Máme pro vás skvělý tip na výlet, za kterým nemusíte daleko, a kde je možné provozovat nespočet sportů.

Výlet do Českých Budějovic

Jestliže si chcete odpočinout od běžných stresů a pracovního shonu, vyjeďte na pár dnů do jednoho z nejkrásnějších českých měst – Českých Budějovic. Proč a jaké ubytování České Budějovice nabízí? V tomto městě se nachází krásné památky, okolí je také nádherné a navíc je možné se ubytovat ve zmodernizovaném a útulném penzionu Znonárna, který stojí za to vyzkoušet.

Ubytovací komplex Zvonárna plná volnočasového vyžití

Penzion a sportcentrum najdete v zajímavém prostoru bývalé odlévárny zvonů. Je položen do klidné okrajové části města, abyste si zde mohli vychutnat poklidné chvíle pobytu. Romantický ráz dodává samotná budova, neboť se ubytovací zařízení nachází v malebné vile z počátku 20. století, která má své výjimečné jedinečné kouzlo.

Ubytování je připraveno v sedmi dvoulůžkových pokojích, jež jsou klimatizované a vybavené TV, minibarem a koupelnou s WC. Nechybí Wi-Fi připojení. Z pokojů číší velmi osobitá atmosféra a oceníte pěkný výhled do parkové části komplexu plné zeleně.

Jedinečná není jen poloha, charakter budovy a pokoje, ale také další vybavení. Příznivci sportovních aktivit si zde přijdou na své. Zahrát si můžete squash na šesti squashových kurtech, využít indoor cyclingu, zaskákat na Kangoo Jumps, zacvičit jógu či aerobic, zaposilovat ve fitness. Po těchto činnostech na vás čeká relaxace v podobě masáží nebo solária.

Penzion Zvonárna nabízí jak špičkové sportovní zázemí, tak příjemné ubytování i atraktivní prostory pro pracovní setkání nebo slavnostní události. Zarezervujte si pobyt ještě dnes a vychutnejte si své volno způsobem, který vám toto ubytování umožňuje.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.