Brno

Výhodné ubytování Brno

Jižní Morava s hlavní metropolí Brnem, určitě stojí za návštěvu. Tento kout České republiky má celou řadu úžasných míst, které byste si měli zapsat na váš seznam „Musím vidět“. Zapátrali jsme a máme pro vás tip na ubytování, který se vám zaručeně bude líbit. Naše vyhledávací kritéria byla přísná. Hledali jsme místo, které nabízí vysoký komfort, příjemnou atmosféru, strategickou polohu a současně nízkou cenu. Podařilo se: Prosím, seznamte se s H+M Pensionem.

Klidná lokalita jako velké plus

V Brně je možné najít desítky možností ubytování. Jsou to drahé hotely v centru, ubytovny (některé s nepříliš dobrou pověstí), penziony a nechybí ani hostely. Cestovatel toužící po komfortu jistě zvolí penzion, protože dobře totiž ví, že se může těšit na komfort, ale nezruinuje to jeho rozpočet. Penzion doporučujeme zvolit i v případě, pokud míříte do Brna na služební cestu, potřebujete přespat třeba jen jednu noc, protože musíte být brzy ráno na letišti apod.

Velký vliv na kvalitu ubytování má v první řadě lokalita. Chcete-li se vyspat, určitě nedoporučujeme ubytování v rušném centru. Proto se naším tipem stal H+M Pension, který nabízí ubytování v soukromí v Brně na adrese: Staré náměstí 37/37 v městské části Brno – Přízřenice. Tato část Brna je velmi klidná, nabízí i malebné okolí. Co je hlavní – od penzionu jste za chvilku mimo město i v centru. V blízkém okolí se nachází cyklostezky, které vás zavedou mimo Brno do klidu přírody. Nedaleko se nachází OC Olympia, kam se vyplatí vyrazit za nákupy.

Komfort a moderní výbava

H+M Pension nabízí levné ubytování Brno v devíti pokojích. K dispozici je celkem 16 lůžek.

Jsou to:

  • 2 jednolůžkové pokoje
  • 5 dvoulůžkových pokojů
  • 2 dvoulůžkové pokoje typu KOMFORT

Pokoje KOMFORT jsou oproti klasickým prostornější. Jejich výhodou je oddělení spací části od části se sedací soupravou.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha + WC) a také vlastní předsíňku. Na pokojích nechybí LED televize se satelitem a na všech pokojích je minilednička. Potěší, že je k dispozici i bezplatné WI-FI internetové připojení. Pokud nemáte vlastní počítač či jiné zařízení a budete potřebovat na internet, bude vám k dispozici hotelový počítač.

Ceny drží nízko

H+M Pension patří k těm, kde se za kvalitu nemusí draze platit. Za dvoulůžkový pokoj na jednu noc zaplatíte například 1 200 Kč, za jednolůžkový 800 Kč, pokoj typu KOMFORT stojí 1 400 Kč. Ceny jsou včetně snídaně a parkování na dvoře penzionu. K rezervaci ubytování stačí napsat na info@hm-pension.cz nebo zavolat na 723 352 789.

Více informací o penzionu najdete na www.hm-pension.cz. Přečtěte si zde i hodnocení hostů, kteří již v penzionu bydleli a zjistíte, proč se H+M Pension těší stále větší popularitě.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *