Brno

Vydejte se do Bruna, krásného, moderního zábavního centra v Brně. Budete nadšeni vy i vaše děti

Sychravé dny a zima nás přimějí, abychom se poohlédli po zábavě a trávení volného času někde v teple, suchu, v příjemném prostředí. Jestliže vám dělají denně či tu a tam děti, výbornou možností, jak se zabavit, je návštěva Bruna. Jde o skutečně vynikající zábavní centrum, které se nachází v Brně, konkrétně části Slatina a peníze za vstupné rozhodně nebudete litovat. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se vám odtud nebude chtít.

Adrenalin, rychlost i pohoda

Ať už chcete pobavit děti náctileté nebo školkaře či miminka, pro každého zde nabízí dostatek vyžití. Určitě vás bude zajímat cena za vstupné. Je poměrně vysoké, ale jde o vstup na celý den a využít k placení můžete i FlexiPasy (podobné jako stravenky), pokud je od zaměstnavatele dostáváte. Za každé dítě uhradíte 300 Kč, dospělí mají vstup zdarma.

Připravte se na možnost přezutí, buď budete bosí, ale podlaha je poměrně studená, vezměte sobě i dětem přezůvky. Kdybyste je neměli, prodávají zde speciální ponožky s protiskluzovou úpravou. K dispozici vám bude šatna, do níž se dostanete s pomocí čipu, který získáte hned při vstupu. Čipem pak budete vše platit (čip si bude váš nákup pamatovat) a při odchodu zaplatíte vstupné i útratu celkem.

Placené i neplacené atrakce

Téměř všechny atrakce v centru jsou v ceně vstupného. Výjimkou jsou např. elektrická auta, která znáte z poutí. Doplácet budete 20 Kč, ale v porovnání, kolik za ně utratíme na pouti, je to maličkost. Navíc děti je milují a udělají jim velkou radost. Placené jsou i lodičky, které jezdí ve skutečné vodě a venku jsou velké dřevěné tříkolky, které také budete platit, chcete-li se projet.

Vše ostatní je zdarma. Těšit se můžete na obrovskou nafukovací peřinu, na kterou se vejde mnoho dětí (pokud na ni vylezou), prolézačky ve výšce snad 5ti a víc metrů z lan, různé tunely, ježdění na kouli zavěšené na zdi, vyzkoušet můžete lezeckou stěnu, sklouznout se po různě vysokých skluzavkách a ta nevyšší, tak je skutečně šílená J. Nechybí ani nafukovací skluzavka pro menší děti. Pod zemí je bludiště, sestavovat můžete různé dráhy na stěně, s jejichž pomocí dopravíte kuličky z bodu a do bodu b. Zahrajete si zde i stolní fotbálek, miminka i větší děti se mohou „koupat“ v hromadě plastových kuliček, stavět z kostek, složit puzzle a spoustu dalšího.

Jídlo je drahé

Co by se dalo vytknout, je cena jídla a pití. Vyplatí se proto vzít si alespoň něco málo se sebou, abyste nemuseli vše kupovat.

Za zábavu, kterou v Brunu prožijete, cca 1000 Kč (když půjdete se dvěma dětmi a něco si dáte na jídlo) skutečně stojí. Nebudete litovat, uvidíte.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *