Brno

Navštivte Brno a udělejte se pohodový prodloužený víkend i v zimě

Letní dovolená je ještě příliš daleko a nám často v práci, ve škole či doma na mateřské dochází síly. Není divu, sluníčka a tepla je nedostatek, večery, i když se již pomalu prodlužují, jsou stále krátké a jsme většinou zavření někde uvnitř, nemáme příliš možností relaxovat…

Právě proto je velmi dobré objednat si ubytování a vyrazit na tři, čtyři dny za wellness pobytem, na poznávací víkend nebo si udělat program úplně dle svých představ. Skvělým městem, kde si můžete vydechnout je metropole Moravy, Brno.

Čím vás Brno zaujme a pohostí

V Brně najdete spoustu hotelů, které nabízí příjemné relaxační služby. Ať už jde o masáže, koupele, zábaly, saunu či jinů tělu i duši milou aktivitu, můžete využít posilovny, relaxační místnosti…

Na své si přijdou i milovníci historie, v Brně se nachází podzemí, do něhož se dostanete na Zelném trhu. Hned kousek od Zelného trhu je Náměstí svobody s proslulými hodinami ve tvaru zaobleného válce, krásná kašna, morový sloup, v centru je také velké množství kostelů, Petrov, ale také Špilberk, divadla dokonce i lázně. Vše budete mít hezky po ruce.

Nemusíte mít obavu, že nezabavíte děti. Herní koutky nabízí jak obchody, tak restaurace, ale vydat se můžete i do herního centra Bongo, do divadla loutek, Technické muzeum nabízí dětem možnost poznat, jak funguje technika v dětském podání. Novinkou je centrum Vida, kde si vyzkoušíte a uvidíte pokusy, což děti milují.

Proslulá je také hvězdárna, kde je pro děti i dospělé připraven poznávací program.

Milovníci sportu mohou navštívit bazény, lezeckou stěnu, v případě hezkého počasí parky, naučné cyklostezky a mnohé jiné.

Brno má skutečně co nabídnout a jestliže zde setrváte tři dny, budete mít spoustu příležitostí, jak strávit čas. Ceny nejsou nikterak přemrštěné, spousta společností nabízí slevy v podobě Rodinných pasů, Flexi pasů a dalších. Stačí se jen zajímat.

Vydejte se do Brna a odpočiňte si ve dvou nebo s celou rodinou.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *