Akce

Zábavný víkend s dětmi v pohádce

Už jste si někdy popovídali s opravdovou pohádkovou bytostí? A už vás někdy po takovém rozhovoru bolelo břicho smíchy tak, že jste mohli říct: „Tak takhle jsem se už dlouho nezasmála?“ Že ne? Tomu se věří snadno. A proto k vám míří pozvání do pohádkové říše Fábula. Mezi tipy na výlet s vašimi dětmi je to ten nejveselejší.

Máte před sebou víkend a zábava s dětmi může začít. Pohádková říše Fábula v Kamenici nad Lipou na hranicích Kraje Vysočina a Jižních Čech vás všechny zaměstná po celý den. Nejdříve se u vstupu mezi pozemským a pohádkovým světem potkáte s první pohádkovou bytostí. Ta vám oznámí, že letošní rok je pro vás připraven speciální úkol, po jehož splnění se všichni dobrodruzi dočkají svého pokladu! A potom už vstoupíte do pohádkového světa.

Připravte si svoje bránice, vstupujeme do pohádkového sklepení

Vaše ratolesti budou jistě nejdříve chtít zkusit nový dětský koutek s prolézačkami, a hledání kouzelného zvonečku v obřím pískovišti a vás zase upoutá loupežnice Bambitka, která vás bude zvát do svého stylového hostince na grilovaná žebra. Ale stejně vám to všem nedá. Nejdříve se vypravíte rovnou do pohádkového sklepení za bytostmi. Na nádvoří už na vás čeká kašpárek, hraběnka nebo vodník a v okamžiku jste jeho hosty.

A teď už je na vás, jak se propletete podzemní říší a jestli najdete všechny tajemné symboly. Jen si musíte dávat cestou pozor při průchodu středověkou katovnou. Legrace ale zase přijde, jen co dorazíte k ježibabě. Ta totiž moc ráda zpívá a určitě jí pochvalte, jak jí to sluší. Myslí si totiž, že je krásná! A princezna! Čert vás zase zváží na pekelné váze hříchů a běda, zda bude klesat. Možná se však budete moci vykoupit. Po východu z jeho království budete mít pocit hravosti a prožitého dobrodružství. Jen hlídejte svoje potomky, ať nechtějí na čerta telefonní číslo. Jak už se to několikrát z nadšení povedlo.

Hostinec-6

Pohádková říše, to je areál se spoustou originálních aktivit pro celou rodinu

Tvořivé dílny, hlavolamy, divadelní představení, praví kluci Fešák s Hezounem, ale i další zvířátka v mini ZOO, obří společenské hry, bludiště s hradem, dobrodružná cesta s úkoly, střelnice, cukrárna, pikniková loučka na vás čekají v zápětí. A vše je venku pod širým nebem, ale i pod střechou a chládku vnitřních prostor, takže ideální pro výlet opravdu za každého počasí.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *