vecere-na-lodi
Akce

Valentýnská večeře

Valentýnská večeře

vecere-na-lodiNaplánovat Valentýn tak, aby se stal nezapomenutelným, abyste ho strávili se svou milovanou osobou skutečně romanticky a odnesli si z tohoto dne zamilovaných neopakovatelný zážitek. To je ideální situace. Pokud vám chybí nápad, ale chtěli byste svou drahou polovičku překvapit a přichystat jí dokonalý Valentýn, proč neobjednat valentýnskou večeři na parníku, který popluje nádhernou večerní Prahou?

Romantický večer na Vltavě

Netradičně strávený romantický večer spojený s dobrým jídlem, živou hudbou a skvostnou atmosférou historické Prahy. To jsou valentýnské plavby po Vltavě. Absolvovat je můžete 14. a 15. února ve večerních hodinách a na výběr máte ze dvou možností. Objednat si lze večeři formou bohatých rautových stolů obsahujících studenou i teplou kuchyni, ovoce a zeleninu, či zvolit intimnější řešení v podobě servírované večeře složené z tříchodového menu. V obou případech máte ovšem na valentýnské lodi soukromí, sedíte u svého vlastního stolu. Během valentýnské večeře i celé plavby hraje jako doprovod k prokreslení atmosféry živá hudba, buď si budete vychutnávat hravé zvuky akordeonu, nebo klidného piana.

Parník v rámci Valentýnské plavby v Praze proplouvá samotným historickým centrem hlavního města a nechybí tedy kouzelná panoramata Hradčan, Pražského hradu a dalších majestátně nasvícených památek Prahy, kterými se můžete nechat okouzlit z tepla vyhřívané kajuty, nebo vystoupit na lodní terasu do osvěžující zimy. Parník bude na své trase proplouvat pod Karlovým mostem, jedinečným symbolem Prahy, který uvidíte z netradičního úhlu pohledu. Tímto romantickým valentýnským zážitkem můžete překvapit svou milovanou osobu nebo se hodí také jako dárek pro zamilovaný pár, který bude bezpochyby očarován sílou okamžiku a na Valentýn strávený pomalou, klidnou plavbou v srdci historické stověžaté metropole bude navždy vzpomínat.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *