Akce

Hledáte skvělé slevy na pobyty? Víme, kde je najdete!

Hledáte skvělé slevy na pobyty? Víme, kde je najdete!

PohadkovyMostovAbychom si mohli dopřát luxusní pobyty pro dva, nemusíme vždy obětovat vysoké sumy a na dovolenou dlouze šetřit. Stačí najít ten správný web, který nabídne dostatečné a uspokojující slevy cestování, ale také slevy pobytů. Právě takovými jsou internetové stránky www.newgo.cz.

Vyberte si lokalitu pobytu, nebo jeho zaměření

Velmi přehledně seřazená nabídka pobytů se slevou vám umožní vybrat si to, co hledáte, skutečně rychle. Stačí, kliknete-li na záložku Kategorie, nebo Lokalita. To „pravé ořechové“ jistě vyberou starší i mladší páry, rodiny s dětmi, ale také milovníci odpočinku o samotě.

Nechybí v ní totiž zaměření na:

  • Zážitky a adrenalin
  • Města
  • Pobyty u vody
  • Vinařské pobyty
  • Výlety
  • Zájezdy
  • Termály a lázně
  • Wellness
  • Turistika a hory

Z lokalit budou nadšení milovníci České republiky i zahraničí. Vybrat si můžete romantický pobyt se slevou pro dva v Čechách, ale i ve Francii, Chorvatsku, Itálii, Německu, Rakousku či na Slovensku. Rejstřík lokalit se stále rozrůstá o nové a zajímavé místa, proto je výhodné zaregistrovat se a nechat si posílat nové slevy na pobyty e-mailem.

Nechte se nalákat

Vysoké slevy vám mohou ušetřit i 64% a více z původní ceny pobytu. Jako příklad uveďme:

Sleva wellness pobytu v zámeckém hotelu Mostov *** se 4 procedurami!

Vstřícný personál, krásné prostředí a prvotřídní služby vám dopřejí pocit jako v pohádce.  Z původní ceny 8950,–Kč vás tento 3 denní pobyt vyjde jen na 3900,–Kč. Ušetříte 4960,–Kč, což je 55%!

V ceně je i stravování formou štědré polopenze, wellness balíček se 4 procedurami, volný vstup do bazénu i sauny, 25% slevy na další procedury, budete-li si je přát. Zdarma vám budou k dispozici stolní hry, stačí si je vypůjčit, v ceně je i Wi-Fi připojení a děti do 3 let včetně mají ubytování zdarma. Starší děti mohou využít levnější sazby – děti ve věku 4-12 let 875,–Kč za pobyt a osoby nad 12 let za 1750,–Kč za pobyt.

Nezní to lákavě? Ve dvou či s celou rodinkou si odpočinete ve stylu wellness, naberete nové síly a oddechnete si od starostí všedních dní v okouzlujícím prostředí Hotelu Zámek Mostov.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *