Vychutnejte si s dětmi zábavu v Šiklandu

Blíží se volno a vy plánujete, kde ho strávíte? Jestliže máte děti, určitě je pro vás ta pravá dovolená v Česku a ne v cizině. Strávit ji můžete například na jihu republiky v Šiklandu. Tam vás čeká spousta dobrodružství a zábavy. Děti se vyřádí na koupališti, ve strašidelném zámku, navštíví westernové městečko či zažijí ohňovou show.

Koupání, odpočinek, aktivity

Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem je přírodní zábavní areál. Ideální jako rodinná dovolená v ČR. Zažijete tam aktivní zábavu i odpočinek v aquaparku, zooparku nebo na dětských táborech, tedy je to dovolená s dětmi přímo na míru. V přírodním amfiteátru a na náměstí westernového městečka se konají denně divadelní představení, westernová show, taneční vystoupení, přehlídky, ve čtvrtek také noční ohňová show a spoustu dalších akcí, ze kterých dýchá nálada divokého západu.

Offroad areál nabízí motorový adrenalin všem příznivcům motorek, terénních aut i bojových vozidel. Vyřádit se tu můžou s vlastním jednostopým, dvoustopým i třístopým teréňákem. Jízdu si mohou vychutnat i v místním bojovém vozidle pěchoty.

Děti se rády bojí

Dovolená s dětmi v Česku znamená i zábavu. Například v strašidelném zámku Draxmoor. Každému, kdo se přiblíží ke strašidelnému zámku v Dolní Rožínce, přejede mráz po zádech. Uslyší hrozivý smích čarodějnice, která ho ovládá. Dříve to byla historická sýpka ze 17. století, která patřila ke šlechtické tvrzi založené pány z Pernštejna. Návštěvníky čekají tři patra se strašidelně-fantastickou expozicí a zámecké nádvoří. Mohou se bát oživlého hřbitova, pekla s čertem, perníkové chaloupky a dalších pohádkových postav. Ti, kteří se ničeho nezaleknou, mohou vyzkoušet také strašidelné noční prohlídky. Děti se mohou těšit i na středověko-pohádkové tržiště, stylovou krčmu a připravený je také skákací hrad.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *