Hotel SPORT je nově zrekonstruované ubytovací zařízení v Šumperku

Šumperk je půvabné město rozprostírající se v severní části Moravy, a to konkrétně v Olomouckém kraji. Pokud byste chtěli vyrazit ze Šumperka do Olomouce, počítejte s 46kilometrovou cestou automobilem. Šumperk je ideální východisko pro přístup do různých oblastí Jeseníků, a proto bývá často označován za Živou bránu Jeseníků.

Jestliže hledáte v daném městě vhodné ubytovací zařízení, nabídne se vám jich hned několik, ovšem ne všechny se vám zalíbí interiérem či kvalitou služeb. Pokud se chcete vyhnout zdlouhavému hledání, dovolujeme si vám představit Hotel SPORT Šumperk, jenž je vhodný pro sportovce, ale i byznysmeny.

Hotel SPORT je vhodný pro přípravu a soustředění sportovců

V případě, že váš sportovní tým potřebuje perfektní zázemí pro soustředění, Hotel SPORT Šumperk je vhodnou volbou, a to nejen pro vrcholové, ale i amatérské sportovce. Portfolio služeb je vskutku široké a přijdou si na své i nároční návštěvníci.

Kde Hotel SPORT najdete?

Ubytovací zařízení se nachází zhruba deset minut od samotného centra Šumperku. Je zasazeno do klidné lokality v areálu Tyršova stadionu. Parkovat zde mohou jak osobní vozidla, tak i autobusy. Hotel má k dispozici celkem osmnáct pokojů s kapacitou 48 lůžek. Součástí každého pokoje je samozřejmě sociální zařízení.

Pokud nechcete mít starosti se snídaní, je možné si ji u provozovatele bez problémů objednat. Součástí objektu je navíc restaurace s kapacitou 50 míst, kde máte také k dispozici denní menu. Hotel je moderně zrekonstruovaný, prošel náročnou přestavbou, tudíž interiér odpovídá současným nárokům na ubytování. Co se ceny týče, ta není nijak výrazně vysoká, a proto je o ubytování takový zájem. Objednejte si tedy prostor co nejdříve, protože se může stát, že by vámi zvolený termín byl brzy zarezervován.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *