Praha

Reprezentativní ubytování i konferenční prostory v Praze? Hotel Prokop vás plně uspokojí

Každá společnost, stejně jako úspěšný podnikatel, alespoň tu a tam potřebuje luxusní a reprezentativní prostory, v nichž proběhne důležitá pracovní reprezentace, schůze, několikadenní školení, vyjednávání atd. Chceme zvednout či potvrdit prestiž naší firmy, nebo prvotřídně ubytovat své zaměstnance, aby věděli, že o ně naše společnost pečuje, chce pro ně to nejlepší, stejně tak, jako vyžaduje kvalitní práci. Hledat můžete konferenční prostory v Praze, ale i jiných městech… my se dnes zaměříme právě na Prahu.

Jako stvořen pro ubytování top managementu

Boutique hotel v Praze myslí na vše. Najdete v něm vybavené, designově propracované, komfortní a příjemné pokoje, které jsou vybaveny vším, co potřebujete k pocitu pohodlí. Pokoje jsou nekuřácké a vybavení je vyrobeno s použitím materiálů jako kov, kůže, sklo nebo chrom. Jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, s přistýlkou, postele mohou být oddělené, což kolegové mnohdy uvítají.

Dokonalé a příjemné konference

Společnosti ocení možnost objednání konferenčního balíčku, ideální služby, jestliže zařizujete školení, teambuilding, konferenci, či setkání mezinárodního jednání partnerů společnosti…

Pro konference a všechny podobné akce jsou vám k dispozici potřebné pomůcky, nebudete muset řešit jejich zapůjčení jinde či jejich nákup a přepravu. Kapacita místností je až 70 osob, ale využít můžete i menší prostor pro 30, 15 zúčastněných. Samozřejmostí je dokonalá akustika, připojení na vysokorychlostní internet, denní i umělé osvětlení, zásuvky v podlahách, fax, kopírka, PC a tiskárna a mnohé jiné. Během akce vám bude k dispozici personál hotelu, aby byl průběh tak důležité akce bez jakýchkoli potíží a hosté se cítili komfortně.

Hotel nezapomíná ani na přestávky na kávu, rychlý oběd, večerní bufet, v podstatě se lze domluvit na všem, co budete potřebovat. Personál udělá vše pro vaši spokojenost, vyjde vám maximálně vstříc.

Zavítejte na webové stránky, které vám lépe přiblíží, jak tento hotel na Žižkově vypadá a přesněji popíše služby i svoji polohu. Najdete na nich i kontakty a fotografie. Neváhejte a informujte se na volné termíny již dnes. Rezervovat si prostory k reprezentativní konferenci je pro společnost a její prestiž velmi důležité. V hotelu Prokop budete bezesporu spokojeni a v případě potřeby jeho služby rádi využijete znovu.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *