Kam na luxusní dovolenou v Ostravě?

 

Chcete vyrazit do Ostravy a hledáte příjemné ubytování na úrovni? Potom se vám bude hodit tento článek, ve kterém,najdete tip na místo, kde si užijete svatbu, firemní setkání i rodinnou dovolenou v nádherném prostředí.

Tip na ubytování v Ostravě

Pokud zamíříte do Ostravy, máte k dispozici několik variant ubytování. Jednou z možností je i Hotel Jan Maria oceněný čtyřmi hvězdičkami. Připraveny jsou pro vás komfortní pokoje a možnost relaxace ve wellness. Součástí ubytování je i výborná snídaně, vybrat si můžete z teplých a studených pokrmů to, na co máte po ránu chuť. Pro sportování je možné využít posilovnu a hřiště. Volný čas můžete strávit i hraním bowlingu. Prostory hotelu a restaurace jsou vhodné pro pořádání svatební hostiny, kdy všichni hosté budou jistě spokojení díky příjemné atmosféře a výbornému jídlu.

Dopřejte si chutné jídlo

Hned vedle hotelového ubytování se nachází restaurace Ostrava, ve které si vychutnáte vyladěné speciality z menu. Pro přípravu pokrmů jsou používány lokální suroviny v maximální čerstvosti a kvalitě. Uvidíte, že na výsledku to opravdu poznáte. A osvěžíte si svůj pobyt v Ostravě. Zastavit se můžete kdykoliv během otevírací doby, ale pro jistotu si rezervujte stůl. Menu je k nahlédnutí na internetových stránkách a určitě vás při pročítání popadne hlad nebo alespoň chuť na opravdu dobré jídlo.

Výlety v okolí

Hotel Ostrava se nachází kousek od centra a v blízké vzdálenosti je i vlakové a autobusové nádraží, takže jde o ideální místo pro výlety do okolí. Vyrazit můžete na kola po několika cyklostezkách, na poznávání zámků jako například Hradce nad Moravicí a podobně. Pro doplnění energie po náročném výletu je připraveno jídlo z luxusní restaurace Ostrava, kde jsou pokrmy připravovány pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *