Teambuildingové akce se neobejdou bez skvělé soutěžní atrakce

Simulátory Formule 1, soutěžní atrakce jako siloměr kladivo ale ani atrakce pro děti v podobě nafukovacích hradů, skluzavek a podobně dnes již nechybí na téměř žádné teambuildingové akci. Zaměstnavatelé se tímto způsobem snaží stmelit kolektiv zaměstnanců, dopřát celodenní relax zaměstnancům, kteří mají rodiny s dětmi a podpořit tak skvělé výkony a loajalitu vůči celé firmě.

Stejně tak je půjčovna atrakcí v hledáčku těch, kdo pořádají dětské party, zahradní slavnosti nebo oslavy výročí založení vesnice, či města. Atrakce na dětské dny jednoduše patří, abychom nejmenším dopřáli zábavu, zážitky a rodičům chvíle odpočinku na popovídání si s přáteli, ochutnání letních jídel a podobně.

Co vše si můžete objednat

Pronájem atrakcí umožňuje zapůjčení toho správného typu atrakce pro děti i dospělé. Některé atrakce jsou vhodné pro všechny, jiné se hodí pro malé, další pro větší děti, některé jsou spíše pro muže, jako např. maxi stolní fotbálek pro živé hráče. Kupříkladu ale zmiňovaný siloměr kladivo rádi zkouší malí, velcí, ženy i muži.

Děti vždy potěšíte, objednáte-li nafukovací atrakce. Děti mohou skákat v nafukovacích hradech, klouzat se po svižné nafukovací skluzavce. Protože je vše gumové, měkké, mohou zde hopsat již nejmenší děti. Ze sportovního soudku je pak např. surf simulátor, který dovolí i dětem vyzkoušet, jaké je stát na surfu, ovládat jej a cítit se, jako při skutečně jízdě po vodě.

Pro ty, co mají rádi adrenalinové atrakce je v létě skvělá např. maxi trampolína. Umožňuje nejen skákání do mnoha metrů, ale zkušenějším nabízí i vyzkoušení salt.

Neváhejte a rezervujte si dětské atrakce nebo atrakce na teambuildingové akce co nejdříve. V létě je o ně zájem vysoký, tak abyste měli možnost rezervovat si právě tu, nebo ty, které budete nejvíce chtít.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *