Půjčení auta do Chorvatska nabízí Taggart

Dovolená u moře, v Chorvatsku, není letos ztracenou. Určitě je však dobré zvážit, jakým způsobem se tam vydat. Automobilem je to dnes rozhodně nejlepší. Co však dělat, když vlastní nemáte, nebo právě vaše na takovou cestu není stavěno?

Vzpomeňte si na případ české rodiny, která se na svém téměř autovraku vydala do Polska na dovolenou k moři. Tento příběh obletěl všechna česká média a je alarmující ukázkou toho, že bychom se na starých vozidlech raději po Evropě vydávat neměli. Někdy nám pro dovolenou naše malé vozítko do města nestačí objemově. Těžko se do něj nacpe celá rodina, zavazadla a ještě kola. Přitom právě v této době je cesta na dovolenou do Chorvatska autem tím nejjistějším způsobem. A výhody má i z jiných důvodů.

Vydat se do Chorvatska automobilem má své výhody

Letenky pravděpodobně zdraží. Do letoviska se pak navíc ještě přepravujeme taxíky, což se začíná předražovat natolik, že je cena za jízdu autem levnější. Dokonce i když je z půjčovny. Vlakem je situace podobná. Obecně je auto větší jistotou i z hygienického hlediska. Nepřijdeme zbytečně do styku s jinými lidmi, a i když je prozatím koronavirus na ústupu, nastálo být nemusí.

Půjčení auta do Chorvatska nám dává obrovskou svobodu. Cestu si snadno prodloužíme zajímavými zastávkami. Například ve Vídni. Svobodu nám ale poskytne i na místě. Málokdo se chce na deset či čtrnáct dnů pouze pasivně vyvalit na pláži a chytat bronz. Chceme se podívat do vnitrozemí, poznávat pamětihodnosti Chorvatska i mimo hlavní turistické trasy. Auto si sice můžeme půjčit až v Chorvatsku, ale počítat musíme s vyššími cenami, s vysokou kaucí za zapůjčení i s nedostatkem aut v půjčovnách.

Autopůjčovna Taggart je na vaši jízdu do Chorvatska připravena

Kvalitní půjčovna aut na dovolenou vám zapůjčí automobil v perfektním technickém stavu, s dálničními známkami a na vyžádání i s další výbavou. Půjčovna aut Taggart dokonce cesty do zahraničí (v rámci EU) vůbec navíc nezpoplatňuje. Zákazníkům je též k dispozici 24hodinová non stop podpora. Nepřiplácíte ani za možnost, že se za volantem mohou prostřídat dva řidiči, což při takto dlouhých trasách v rámci rodiny běžně děláme. Tarif půjčovny je stanoven na 300 km/den při půjčení na dobu 6 dnů a méně. Pokud je zapůjčení na delší dobu, je zcela bez limitu. V rámci Prahy je vám navíc automobil zdarma kamkoliv přistaven.

Pronájem auta na dovolenou se stává standardem. Mnohdy využíváme firemní automobily, ale zaměstnavatel s jejich využitím i pro dovolenou souhlasí jen málokdy. Zejména pokud jezdíme na aktivní dovolenou se sportovní výbavou, nebo do kempů, potřebujeme často větší automobil, než je náš soukromý. Mnohdy též „přihodíme“ do auta pasažéra navíc, a tehdy se nám opět více hodí jiné auto. Z nadstandardu, kterým kdysi automobil z půjčovny byl, se naopak stává standard. Můžete se v klidu pouze zabalit a odjet, Nemusíte ještě před odjezdem absolvovat prohlídku v servisu, abyste měli jistotu, že dojedete. S automobilem z autopůjčovny Taggart dorazíte na místo i zpátky bezpečně a bez komplikací.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *