Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Když dovolená v Břeclavi, ubytujte se U Doubků

Kdo si chce užít dovolenou na jižní Moravě, je pro něj výbornou volbou Břeclav. Nádherné prostředí je ideální pro sportovní aktivity, návštěvy památek i přírodních zajímavostí. Skvělé ubytování během pobytu nabízí penzion Břeclav – U Doubků.

Dovolená v Břeclavi

Najděte si dobré ubytování Břeclav a vydejte se na dovolenou. Břeclav je malebné městečko hned vedle turisty oblíbeného Lednicko-valtického areálu. Leží na hranicích z Rakouskem a co by kamenem dohodil to je i na Slovensko. Proto se dovolená na Moravě snadno spojí i se zajímavými výlety do zmíněných okolních států. I když však zůstanete jen u nás, rozhodně se během pobytu nebudete nudit. Už jen Lednicko-valtický areál a jeho okolí vám nabídne mnoho možností pro to, abyste si dovolenou užili. Je památkou UNESCO, což jej řadí mezi světové unikáty.

V Břeclavi a jejím okolí však najdete i další památky. Oblíbený je empírový zámeček v Pohansku, břeclavská synagoga, zajímavým je moderní Farní kostel svatého Václava. Milovníci přírody i rodiny s dětmi ocení naučnou stezku Lužní les. Půjčit si lze též lodičku a užít si řeku Dyje a Podyjí přímo z její hladiny. Zajímavostí je též Archeoskanzen Pohansko. Břeclav a okolí si užijete na vodě, na kole i pěšky.

Dobré ubytování dělá dobrou dovolenou

Hledáte-li ubytování v Břeclavi, skvělým tipem je rodinný penzion U Doubků. Ubytování je nabízeno ve třech kategoriích, vysoký komfort však poskytují všechny tři. Stylový penzion je příjemně zrekonstruován a krásné prostředí doplňují skvělé služby. Nemusíte hledat jiné restaurace Břeclav, abyste se dobře najedli. Penzion Břeclav U Doubků vám nabídne kromě ubytování i skvělou restauraci a vinárnu. Jídelníček je bohatý, jídlo vynikající. Patří mezi nejprestižnější restaurace v Břeclavi a nabízí rovněž catering.

Letní dovolená se zážitky

Břeclavsko a okolí, to je Lednicko-valtický areál, Pohansko a Mikulov. Právě v létě si zde užijete tu nejkrásnější Moravu. Vydejte se na výlet s přáteli, s partnerem i s celou rodinou. Spojte to s kulinářskými zážitky i se sportovními aktivitami. Zejména ze sedla kola je okolí Břeclavi skutečně neopakovatelné.

Nové články

Nepřehlédněte