Nepřeje vám štěstí v lásce? Třeba ho najdete ve hře

Rádi soutěžíte a k tomu máte rádi adrenalin a dobrodružství? Zapojte se do jedinečné GPS soutěže pořádané e-shopem ceskyraj.com! V hře jsou hodnotné ceny!

Určitě to zvládnete. Není to totiž nic těžkého. Do navigace jednoduše zadáte konkrétní GPS souřadnice a poté, co dorazíte na místo, najdete na něm ukrytý dárkový poukaz a vyfotíte se s ním, můžete si z obchodu s outdoor vybavením odnést hodnotnou cenu!

Máte soutěživého ducha?

Půjdete do toho? Dobře děláte! Ve hře pro měsíc květen byl značkový výherní batoh Deuter v hodnotě 2190 Kč! Kvůli němu rozhodně stálo za to soutěžit. Batohy Deuter totiž rozhodně patří mezi ty nejkvalitnější. Tedy vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů a s ergonomickými zády. Zkrátka maximálně odolné batohy, které nejenže pojmou vše nezbytné, bez čehož se na svých cestách neobejdete, ale také batohy, jež váš výlet povznesou na zcela novou úroveň. K tomu, abyste svou outdoor výbavu obohatili o tento kousek, stačí relativně málo.

Soutěžte s e-shopem Český ráj outdoor sports

Cesta k praktickému praktickému dárku nemusí být dlouhá ani trnitá. Prvním krokem je otevření stránek soutez.ceskyraj.com. Zde totiž naleznete zmíněné souřadnice, jež vás k dárku (respektive dárkovému poukazu) zavedou. Pak už bude zbývat jen se s ním vyfotit a fotografii nahrát na facebookovou zeď e-shopu.

Do terénu jen s kvalitním vybavením

Podrobné instrukce naleznete na již zmíněných stránkách soutez.ceskyraj.com spadajících pod klasický eshop Český ráj outdoor sports (ceskyraj.com). Na něm najdete kompletní vybavení pro outdoorovou turistiku, jako jsou stany, spacáky, karimatky, matrace, batohy, outdoorové oblečení i boty, ale i vybavení pro profesionální horolezce. Jedná se přitom o zboží renomovaných značek, jako jsou Mammut, Husky, Coleman a další. Každý turista ví, že outdoorovou turistiku bez kvalitního vybavení není možné provozovat. Tak se na na ni patřičně vybavte. Uvidíte, že nebudete litovat.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *