Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Hotely a ubytování Hradec Králové

Hradec Králové je krásné město královen, které leží na východě Čech na soutoku Labe s Orlicí. Toto malebné město vás okouzlí svou bohatou architekturou, kulturními skvosty, sportovními možnostmi i zábavními centry, kde se zalíbí především dětem. Pravidelně jsou ve městě pořádány kulturní akce, na které jezdí turisté z celé České republiky. Při takových příležitostech je potřeba zajistit kvalitní ubytování, které nám umožní kraj prozkoumat bez přílišného spěchu. A co je nejlepší? Hotel.cz nabízí ubytování i v Hradci Králové. Tak na nic nečekejte a vydejte se prozkoumávat krásy tohoto města!

 

Hradec Králové jako město historie

 

Milovníci historie, zavřete oči a představte si starobylé uličky, historické náměstí, gotické i moderní budovy a celkově jedinečnou architekturu. Nemusíte zůstat u představy. Tohle vše nabídne Hradec Králové! Těšit se můžete na katedrálu sv. Ducha, Bílou věž, historickou budovu radnice a na Mariánský sloup. Ve městě poté naleznete i další historické skvosty, které rozhodně stojí za návštěvu. Pouhý den vám na jejich prozkoumání stačit nebude! Putování městem vám zpříjemní vynikající jídlo a víno, které zde lze ochutnat. Dobrou chuť!

 

Ve zdravém těle sportovní duch

 

Hradec Králové není jen o památkách. I milovníci sportu si přijdou na své. Ve městě jsou vám k dispozici sportovní hřiště i haly, tenisové kurty, plavecký areál, aquapark, bowling, fitness centra a další sportoviště. Nechybí ani turistické trasy a cyklostezky, které jsou městem i jeho okolím protkány. Za hezkého počasí se můžete vydat do Hradeckých lesů, přírodní rezervace Zbytka či k Dobrovodskému rybníku, kde se náležitě odreagujete.

 

Pojďte, budeme si hrát

 

Nejtěžší část plánování pobytu je zabavení vašich ratolestí. Možnou volbou je MOUDRÉ HRANÍ, což je koutek pro děti, kde se přiučí zábavnou formou angličtinu. Kluky nezbedný potěší velké hřiště, Rytířské hradiště, v Hradeckých lesích. Co děti milují? Zvířata! Proto nechybí menší obora se zvířaty, která slouží jako malá zoologická zahrada. Podvodní tajuplný svět chce vidět každý! Malí i velcí. Tudíž návštěva Obřího akvária, kde uvidíte tropické ryby, je to pravé. Ukažte dětem jiný svět, ve kterém se musí plavat. A to pořád!

 

Hradec Králové je nádherné město, které rozhodně stojí za návštěvu. Ať už je váš cíl jakýkoliv, toto město bude zajímavou kulturní zastávkou. Bude dobře postaráno o vás i o vaše děti. Nezapomeňte na kvalitní ubytování, které váš pobyt posune o level výše. V Hradci Králové se můžete ubytovat s Hotel.cz. Ubytujte se a jistě budete spokojení!

 

Nové články

Nepřehlédněte