Hledáte tip na příjemně strávený víkend? Lázně Luhačovice jsou skvělou volbou

Po dlouhé zimě přichází ten nejlepší čas k odpočinku a regeneraci v lázních. Již staří Řekové a Římané velmi dobře věděli o blahodárných účincích koupelí, zábalů a saunování a pravidelně lázně navštěvovali. I vy máte nyní možnost zažít tu pravou relaxaci ve vyhlášeném lázeňském městě Luhačovice, které nabízí skvělý víkendový wellness pobyt pro dvě osoby v Augustiniánském domě ****.

Na co se můžete těšit?

Ubytováni budete v klimatizovaném pokoji dle vašeho výběru a ihned po příjezdu vás přivítá sezónní uvítací nápoj. Stravování je zajištěno v restauraci Symfonie, která zajišťuje čerstvé a kvalitní pokrmy ze sezónních potravin. Těšit se můžete na bohatou snídani a tříchodovou večeři, jejíž součástí je salátový bar. Po celou dobu pobytu budete mít volný vstup do wellness & spa centra Harmonie, kde si budete moci užívat zábalů, masek, koupelí, plavání v bazénu, masáží a spousty dalších věcí, stačí si jen vybrat. K dispozici je vám WIFI a pohodlné parkování v areálu hotelu.

Poukazy jsou skvělým dárkem nejen pro vás, ale i pro vaše blízké

Návštěvu lázní ocení každý, stačí jen vhodně vybrat termín a obstarat poukaz. Ten můžete zakoupit přímo v hotelu přes internet nebo po telefonické domluvě. Odpočinek v lázních potěší nejen vás nebo vaše rodiče, ale taky babičku s dědečkem, sourozence nebo kohokoli jiného – je to skvělý tip na dárek k narozeninám či k Vánocům nebo ke společné oslavě, např. výročí.

Luhačovice nikdy nezklamou

Lázně nejsou jen o léčebných procedurách. Luhačovice nabízí i kulturní vyžití, zábavné večery, krásnou přírodu, dobré restaurace, zajímavou architekturu a léčebné prameny Vincentku, Ottovku či Aloisku, jejichž zdraví prospěšné účinky jsou známy již stovky let.

Užijte si Luhačovice se vším, co nabízí. Jisté je jedno – návštěvou lázní zkrátka neuděláte krok vedle.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *